4 WERKGROEP AGRARISCHE VROUWEN Kring Venray organiseert een studiemiddag met als thema: BEDRIJFSVERZORGINGSUIEHST Bent U al lid van de bedrijfsverzorgingsdienst Wat kost het om lid te worden? Wanneer kan ik hulp krijgen? Wie kan mijn werk overnemen inhuis en op het bedrijf als ik ziek ben? Inleiding: Dhr, Lebens, hoofd verzorgingsdiensttoont videobeelden hierover, Jolanda Nooyen, Agra-hulp in de regio Uden (N.Br,) geeft haar visie hierover. Dit alles er. nog veel meer kunt U beluisteren op dinsdag 19 februari 1991 in Gemeenschapshuis Oostrum. Deze middag duurt van half 2 tot vier uur. De kosten zijn 3,-*=. Werkgroep Agrarische Vrouwen., Kursus Beörijfsbeëindiging Op 28 februari. 7 en IA maart wordt deze kursus 's middags van 13.30 - 16.00 uur gegeven in het Gemeenschapshuis in Leunen. Wat houdt deze kursus in: De bedrijfsbeëindiging zet allerlei zaken in beweging. De veranderingen vanuit het gezichtspunt van de beëindigende ondernemer zijn groter als ooit te voren. Onder beëindigendeondernemer verstaan we zowel de ondernemer zelf; meestal de man; alsook diens echtgenote. Be kursus beoogt: de mensen aan te zetten om op tijd hierover te gaan nadenken, t. de mensen de helpende hand te bieden om' de beëindiging goed te kunnen opzetten organiseren; zowel met als zonder opvolger, bijv. bij gedwongen bedrijfsbeëindiging door o.a. ziekte enz. te zorgen dat de beëindigende ondernemer na de beëindiging comfortabel zit voor zover mogelijk. Dit alles zowel in economisch opzicht (fiscaal; inkomens- en vermogenstechnischwoning enz.) als ook in emotioneel opzicht (opvullen van de leegte; nieuwe bezighedenaccepteren van de niet verantwoordelijkheid; regelingen met niet opvolgende kinderen; enz.) Deze kursus wordt gegeven door S.E", V, De kosten van deze kursus zijn 25,==:. Hen kan zich opgeven bij Ris. Luyckx, tel. 1613, of bij Mia Geurts in Veulen, tel. ÖA785 1592.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 5