n 4=i=l=:i=I===i=i=i=ï=S=i=l=:i=i=2=B=4=t=i=ï2§l M Kerkbestuur H.Matthias Castenray, 9 van 28-1 t.m. 3-2-1991. "ONZE KERK EN KERKGEBOUW OOKUWZORG" Geachte Parochianen, Zoals gebruikelijk wordt in het begin van het jaar de aktie "Gezinsbijdrage", ten bate van onze eigen kerk gehouden. Allereerst willen wij U bedanken voor de medewerking en steun welke wij in het afgelopen jaar van U mochten ontvangen, r- De aktie gezinsbijdrage had in 1990 een opbrengst van 33.000, Hieruit mogen we concluderen dat wij (U allen de kerk in onze parochie willen behouden voor nu en later. Een werkelijke deelname van 98% onderstreept dit nog eens duidelijk. Met deze bijdrage zijn wij als kerkbestuur natuurlijk bijzonder gelukkig. Op deze wijze stelt U ons in staat het kerkgebouw, als mede de pastorie, in een goede staat van onderhoud te brengen. Yooral het inhalen van het achterstallig onderhoud aan het dak van de kerk zal nog grote bedragen kosten. Ieder jaar willen we aan dit onderhoud 25.000,uit geven, om zodoende de maximale subsidie te kunnen ontvangen. Dit is ons alleen mogelijk wanneer we met z'n allen deze aktie daadwerkelijk steunen. Helaas moet onze parochie het nog steeds stellen zonder een eigen pastoor. Of hierin binnenkort verandering komt is zeer te betwijfelen. Echter hoop doet leven en wachten maar af. In de komende dagen zal U een envelop worden bezorgd voor deel- f-* name aan deze aktie. Enkele dagen daarna zal de retour envelop weer bij U worden opgehaald. Om het onze medewerkers gemakkelijk te maken wordt U beleefd verzocht deze envelop reeds gereed te leggen. Mogen wij U vragen naar alle eerlijkheid een reële bijdrage te geven om zo met z'n allen de lasten van de kerk te dragen Een zelfde opbrengst als verleden jaar als dat zou kunnen Op onze jaarlijkse "Algemene parochie vergadering" geven wij U graag rekening en verantwoording over wat wij met Uw bijdrage hebben gedaan. Helaas dat de opkomst voor deze vergadering de laatste jaren erg gering was. Maar dat kan mogelijk veranderen als ook U zou besluiten om wel te komen. Wij danken U reeds bij voorbaat voor Uw steun en medewerking welke wij mogen ontvangen en hopen op een geslaagde aktie. Kerkbestuur Parochie H.Matthias Castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1991 | | pagina 9