dorp su\.jtx> 4 Het een moment van stilte wegens het overlijden van dorpsraadlid P. Keijsers. CAS^ Worden goedgekeurd. Opmerking: de zitbanken bij de bushaltes worden binnenkort geplaatst. De gemeente heeft rxjksgelden ontvangen voor het wegwerken van het achter stallig onderhoud aan de wegen. In de komende jaren zullen de Lichtenberg- weg» Lollebeekweg, Meterikseweg, Oosterbosweg, Roffert (inmiddels gebeur Roland, Vliegert en Wusterweg, worden gerenoveerd. Bij inritten worden, voor zover noodzakelijk, extra voorzieningen getrof fen, ter voorkoming van het stukrijden van de wegbermen. De overige wegen worden in het normale onderhoudsplan opgenomen. Dorpsplattegronden: de gemeente zal proberen deze te bekostigen uit het budget onderhoud wegen. Gemeentelijke kontaktpersoon voor de dorpsraden is de heer J. van Kuijck. Het ÏKL zal deze winter onderhoud plegen aan het bosperceel VIlegert/Schoor Afgelopen jaar hebben de kermisexploitanten weer last gehad van vandalisme en baldadigheid. Hierover is overleg gaande met de gemeente. Van de gemeente een bericht ontvangen m.h.t. de voorgestelde openingstijden van de kermis, zijnde; zaterdag 19,30 uur, zondag 14.00 uur, maandag en dinsdag 16,00 uur. Dorpsraad gaat hiermee akkoord. Getracht wordt om binnen de beschikbare gelden, zoveel mogelijk aansluitingen te realiseren. Dorpsraad heeft hiertoe vier panden aan de Horsterweg en een pand aan de Hatthlasstraat aangemeld. Kabeltelevisie BV bekijkt of deze panden kunnen worden meegenomen. Als rode draad door de nota lopen de woniaghouwmogelijkhedenDeze worden vanwege stankcirkels en geluidhinder behoorlijk beperkt. Nieuwe bestemmings plannen worden door de provincie niet meer goedgekeurd, als ze binnen een stankcirkel liggen. Op 10-1-1991 heeft de dorpsraad een overleg met de opstellers van de nota, het onderzoeksbureau BRO van Heeswijk. Bij de gemeente is de problematiek m.b.t. het recreatieve gebruik van de Diepeling van afgelopen zomer aan de orde gesteld. Knelpunten daarbij zijn; onaanvaardbare parkeersituaties achtergelaten afval het huidige recreatieve gebruik is strijdig met de toekomstige bestemming In overleg met de gemeente zal naar oplossingen worden gezocht. Wegbermen Klein-Oirlo zijn nog niet gemaaid. Wordt doorgegeven. Problematiek m.b.t. aanvulling kerkbestuur heeft nog niet tot een oplossing geleid. Aktiviteilen zijn voorlopig stopgezet» vanwege het ontbreken van een eigen pastoor, die betrokken dient te zijn benoeming en ontslag van kerkbestuursleden Aan de Ouderenvereniging en Stichting Jeugdwerk wordt verzocht een nieuw dorpsraadlid af te vaardigen. Ba Dorpsraad wenst iedereen voorspoedig ©n gezond nieuw jaar. AA*

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 4