33 V MM X ORBH Uitslagen Castenray 1 - Kronenberg X 2-0 Castenray 2 - Hontagnards 4 2-2 Castenray 3 - Keer1o 4 2-1 Castenray 4 - H.R.C.17 4 1-9 Castenray 5 - Herselo 4 1-2 •amma zondag 9 december 2235 Hontagnards 2 - Castenray 2369 Resia 3 - Castenray 2375 Venray 6 - Castenray 2601 E.W.C. 5 - Castenray 2595 Leunen 7 - Castenray Programma zondag 16 december 1 2 3 4 5 11 .00 11 .30 9. 30 10.00 10.00 P, Breuers 1012 wedstrijdleider idem idem idem Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 Leunen 4 Kronenberg 2 33.1.S. 3 D.I.S. 4 D.I.S. 5 1430 1245 12.00 10.00 10.00 CASTENRAY WEER TE STERK VOOR DAPPER KRONENBERG 'S.V. CUSïSflil HY In een bij vlagen "Engelse pot" is Kronenberg er niet in geslaagd Castenray de loef af te stekenDe oranje hemden uit Kronenberg, die moeite hebben met het soort voetbal wat in de tweede klasse gespeeld schijnt te worden, gingen fel en agressief van start en maakten vanaf de meet duidelijk, dat ze maar voor één ding gekomen waren, namelijk de voxle winst. Even dreigde de paniek in de Castenray—gelederen toe te slaan, maar gelukkig hielden de withemden met aan het hoofd een uitblinkende Caro Versteegen, het hoofd boven water en mochten zelfs in die eerste helft nog bijna het eerste doelpunt begroeten van Frank Weys. Hij was echter - alleen voor de Kronenberg-goalie - ongelukkig in de afwerking. S.v.Cj, mocht overigens voor de thee ook nog een keer de handjes dichtknijpen, nadat Rogier Weys en Christ jan Broere elkaar evers kwijt waren. Na de thee werd het steeds duidelijker, dat Kronenberg een beetje al te voortvarend uit de startblokken was gekomen en men raakte dan ook in de conditionele -problemen. Nadat Rogier Weys met een katachtige'reactie een Kronenberg-doelpunt voorkwam, was het de beurt aan Castenray. Christjan Broere - een tikkeltje van slag sinds de erg vervelende wedstrijd tegen E.W.C., maar aan de beterende hand getuige de tweede helft - veroverde de bal op het middenveld en stuurde Frank Weys op avontuur, die de bal voor het doel bracht, waar Jos Heidens (ook weer beter op dreef)gehaaid over de bal heen maaide, omdat hij had gezien dat Ron Drabbels er beter voor stond. Die maakte dan ook geen fout en liet de Kronenberg-doelman kansloos. Kronenberg besloot het over een andere boeg te gooien en reageerde de frustraties af cp de scheidsrechter en op de ledematen van enkele S.V.C.-ers, Het name de hard werkende Kronenberg-spits maakte het wat dat betreft een beetje al te bont, maar hij wasde wanhoop dan ook nabij, aangezien hij werkelijk geen voet en hoofd aan de grond en in de lucht kreeg tegen een ontketende Caro Versteegen, Verscheidende keren riep «rme Kronenberg-speler om zijn moeder, als er weer eens een duel verloren was gegaan. De wedstrijd werd overigens beslist middels een ouderwets koel benutte penalty van Geert Stiphout. Die was door de erg jonge maar beslist niet onverdienstelijk leidende scheidsrechter toegekend na een forse overtreding binnen de beruchte lijnen op Ron Drabbels. In de slotfase mocht de tegenstander het ook eens vanaf de 11-meter stip proberen, maar zelfs dat buitenkansje was niet aan de oranje-hemden besteed. En dat alles betekent, dat Castenray nu twee punten is uitgelopen op de reserves van Well en Overloon, maar aanstaande zondag wacht in. Bergen Hontagnards 2, wat in de eerste wedstrijd S.V.C. in eigen huis met 2—4 klopte. Dus, er valt iets recht te zetten. Dat laatste is overigens oök van toepassing op de K.N.V.B. afdeling Limburg, die blijkbaar het woord "fatsoen" uit hun woordenboek hebben geschrapt. Hoe valt. anders het ongelofelijke gesol rond de strafzaak van Henk Versteegen te verklaren, die iedere dag wanhopig onder de brievenbus ligt te loeren naar een brief van die K.N.V.B, Het is te hopen, dat er snel een einde komt aan die knagende onzekerheid r *i '6$ m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 10