CASTENRAY BLAMEERT ZICHZELF Castenray heeft in de uitbeurt tegen de reserves van Stormvogels een slechte beurt gemaakt. De ploeg gaf vijf minuten voor tijd een riante 1-3 voorsprong finaal uit handen en mocht achteraf niet eens klagen over de uiteindelijke puntendeling. S.V.C. startte afgelopen zondag voortvarend en zag fraaie doelpogingen van Jos Heidens en Geert Stiphout, Halverwege de eerste helft, kwamen de Vogels iets beter in de wedstrijd zonder echt gevaarlijk te worden. Integendeel, het bij vlagen vlot combinerend Castenray had via secuurder uitgevoerde counters toen al een beslissing moeten forceren, maar de eindpass kwam vaker achter dan vóór de man. Een minuut of tien voor de pauze kwam Stormvogels na een ongelukkige carrambollage zowaar op een 1-0 voorsprong, maar in de tegenaanval slaagden de withemden erin de gelijkmaker te produceren, alhoewel de eerlijkheid gebiedt te vermelden dat: de bal de doellijn pas passeerde, nadat de grensrechter verzuimd had te vlaggen voor een uitbal. Daar had Ron Drabbels terecht geen boodschap aan, waarop hij Twan Fleurkens liet scoren. Na de thee kreeg Frank Weys het op zijn heupen en schoot Castenray in een mum van tijd via twee schitterende doelpunten in veilige haven. Tenminste zo leek het en had het natuurlijk ook moeten zijn. maar. de oranje-hemden roken blijkbaar dat er meer te halen viel en gooiden alles op de aanval. Elke op het middenveld of achterhoede veroverde bal ging weer veel te snel verloren, zoals een week gejeden in de wedstrijd tegen S.S.S. 2. En toch bleef Castenray met het nodige geluk (éénmaal stond de lat een Stormvogels treffer in de weg} overeind tot.Christjan Broere helemaal vrij voor de keeper maar eens besloot niet te denken, maar meteen uit te halen. gezegdt zo gedaan: hij kreeg alleen direct daarop het vriendelijke doch dringende verzoek deze week toch maar eens een opticien te raadplegen I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tja, en toen. de Vogels direct daarop uit: een vrije trap de gelijkmaker scoorden, was het debacle compleet. Ondanks dit alles staat Castenray na 10 gespeelde wedstrijden nog steeds op de een week eerder veroverde koppositie, echter alleen vanwege het betere doelsaldo (33-11) dan de concurrentie!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 14