Onderstaand volgen de uitslagen van de diverse verreden wedstrijden gedurende de vacantie-periode van de Schans. Zondag 15 juli ji. concours paarden te DeurneOndanks de hoge temperaturen werden er verschillende prijzen behaald te weten: Jolanda Strijbos met Tinni een 4e prijs met 125 punten bij het individueel dressuur klasse B2 Marloes Philipsen met Rianka een 3e prijs met 134 punten bij het individueel dressuur klasse LI; Carla Wismans met Trace een 4e prijs bij het springen klasse B; Jessica Lucassen met Bimo S Eugenius een 8e prijs bij net springen klasse B. Op dezelfde dag zijn de pony-amazones naar het concours te Well geweest. Blijkbaar konden de pony's en/of amazones slechter tegen de hoge temperaturen, aangezien er heiaas geen prijzen in de wacht gesleept konden worden. Op zondag 22 juli hebben we met de paarden deelgenomen aan het concours te Sevenum. De weersomstandigheden waren wederom stralend. Het 4-tal behaalde een 9e prijs met 116 punten. Bij individueel dressuur behaalde Marloes Philipsen met Rianka in de klasse LI een 3e prijs met 126 punter» en Jolanda Strijbos met Rini in de klasse B2 een 4e prijs met 127 punten. Bij het springen wist alleen Carla. Wismans met Trace in de klasse B een prijs te bemachtigen en wel een 8e prijs (gr. I). Afgelopen zondag, 29 juli, zijn we met een kleine afvaardiging van onze paarden naar het concours te Reuver geweest. In de eerste instantie bleken de weergoden ons niet zo best gezind te zijn, doch in de loop van de dag werd het toch stralend weer. Bij het individueel dressuur wist alleen Marloes Philipsen met Rianka een prijs in de wacht te slepen en wel een 3e prijs met 138 punten. Prijswinnaars alsnog proficiat en overige deelnemers volgende keer meer succes! A.s zondag zullen onze pony-amazones deelnemen aan de Kringkampioenschappen te Horst. Deelneemsters veel succes toegewenst Voor de Gewestelijke Kampioenschappen Pony's, welke verreden zullen worden op 19 augustus 1990, zijn geselecteerd Mirjam van Casteren met Zelöenrust Joan ind.dressuur klasse LI en Hanette van Dijck met Peps Mount Rory ind.dressuur klasse Ml. Op .26 augustus 1990 zullen de Gewestelijke Kampioenschappen voor Paarden verreden worden. Voor deze wedstrijd hebben zich gekwalificeerd: Piet Hoeijmakers met Cesar, ind.dressuur klasse B2- Jolanda Strijbos met Tinni, ind.dressuur klasse B2; /^TX Marloes Philipsen met Rianka, ind. dressuur klasse LI; L*/wH Wim Classens met Timco, springen klasse Licht, ufflpj Verder zijn gerechtigd op deze wedstrijd te starten: F4\Aj3j het 4-tal, klasse Licht; rmB Wendy Bonders met Bonvivant, ind.dressuur klasse B2; Jessica Lucassen met Bimo S Eugenius, ind.dressuur klasse B2; Jolanda Luijkx met Appeloup, ind.dressuur klasse LI; Carla Wismans met Trace, ind,dressuur klasse B2; wim Classens met Timco, ind.dressuur klasse Ml. Zaterdag 18 augustus OUD IJZER AKTIE

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 4