FANFARE IfaB&ra j f 3 Daarnaast krijgt u nog een kabelkrant onder redactie van Peel en Maas en een Informatiekanaal op uw televisiescherm. In de nabije toekomst komt daar nog de lokale televisie van Venray bij. De lokale radio zit er al op. In de verdere toekomst zal de kabel een steeds belangrijkere rol gaan spelen in de tele-communicatie De aansluitkosten bedragen éénmalig f 177,75 en verder, afhankelijk van het aantal kerkdorpen dat aansluit, een bedrag van 18,72 tot 20,12 per maand. Het maandbedrag is voor iedereen in de gehele gemeente gelijk Een tweede of derde aansluiting in een woning kost niets extra's per maand. Indien de gemeenteraad in augustus a.s. zou instemmen met de aanleg in de kerkdorpen, zou ongeveer 14 weken daarna gestart kunnen worden met de uitvoering van de werkzaamheden. Aan de belangnebbende bewoners is deze week een uitgebreide set informatiemateriaal alsmede een aanmeldingsformulier toegezonden. Dit formulier wordt volgende week door leden van de dorpsraad bij u opgehaald. Als u wenst aan te sluiten, vult u het aanmeldingsformulier volledig in en voorziet het van een handtekening. U verplicht zich dan tot aansluiting van minimaal een jaar. Wenst u niet aan te sluiten, dan vult u alleen .uw.: naam en adres in-en verder niets Mocht u hierover nog vragen hebben, dan kunt u die stellen aan de dorpsraadleden die bij u het formulier komen ophalen. Wij doen een dringend beroep op u de formulieren ingevuld klaar te leggen, zodat het ophalen niet al te veel tijd vergt. Ook als u niet wilt aansluiten, ontvangen wij het formulier graag van u terug (met alleen uw naam en adres). De uitslag van dit "aanmeldingsor.derzoek" wordt via de Schans bekend gemaakt. Donderdag 28 juni. 20.00 uur repetitie fanfare. Zaterdag 30 juni. 18.30 uur repetitie blaaskapel. EVEN ONTHOUDEN Laatste repetitie voor de vakantie. Fin.rondgang aanvang; 13.30 uur. Ophalen oud papier. Repetitie fanfare. 5 juli 7 28 23 aug 9 y 3 y

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 3