blauwe regenjas op het pleintje bij de brievenbus op de zondag van de wandelvierdaagse. Graag meleien te 1 ZOMERFESTÏJN '90 WIELERSPEKTAKEL Fanfare Borpsklank organiseert op 15 en 16 september a.s. in gemeenschapshuis "de Wis" wederom een zomerfestxjn. In dat kader vindt voor de derde achtereenvolgende keer een WIELERSPEKTAKEL plaats en viel op: zaterdagavond. 15 september voor de "groten" (vanaf 16 jaar) zondagmiddag 16 september voor de "jeugd" (11 t/m 15 jaar) Er wordt gestreden op de onderdelen, - 500 mtr. sprint 1000 mtr. koppelwedstrijd - achtervolging Een ploeg die mee wil doen bestaat uit twee renners en een coach. Het inschrijfgeld is voor de zaterdagavond f.10,00 en voor de zondagmiddag f,5,00 per ploeg. Mannen en vrouwen, jongens en meisjes kunnen meedoen. Op het eind van de wedstrijd wordt het eindklassement opgemaakt en vindt de prijsuitreiking plaats, Praat er eens met vrienden, buren, clubgenoten of wie dan ook over, vorm een ploeg en geef je ouder en voor dit gezellige en sportieve evenement. Dus nogmaals: zaterdagavond ploegen van 16 jaar en zondagmiddag voor ploegen van 11 t/m 15 jaar. Geef je op voor 1 augustus a.s. Vol is vol. Inlichtingen en opgave ploegen (telefonisch of via briefje) bij Piet van Wegberg tel.:1762. P een LVB fietstocht 25 juni A.s. maandagavond wordt deze tocht gefietst (ongeveer 34 km.) Als men dit te lang vindt kan ook korter gefietst worden. Dus op 2 manieren. Degene die mee willen fietsen, willen die zich toch even opgeven, i vmkoffie en vlaai, bij Nel Knijpers, tel.: 172-5. Tot maandagmiddag 13.00 uur kan dit nog. Vertrek bij "de Wis" half acht. Tot dan en hopelijk goed fietsweer kindermiddag Woensdag 4 juli is de kindermiddag voor de kinderen, van onze leden. We gaan dit jaar naar "de Leister" in Roggel. Recreatieoort "de Leister" heeft een grote speeltuin met kleine en grote speeltoestellen, een jumbotoren, trampolines, miniscooter- en skelterbaan en een ponymanege. Voor de laatste 4 attrakties moet men betalen. De tarieven hiervoor zijn f.0,85 per rit of f.7,50 per 10 ritten. Alle andere attrakties zijn gratis. Verder zijn er 3 verwarmde buitenbaden met superwatergiijhaan, Nieuw is het overdekte zwembad met een watertemperatuur van 29 graden. Bij slecht weer kan men dus binnen zwemmen of gebruik maken van de jeugd-ontspanningshal met eventueel een filmvoorstelling. Opgeven voor 27 juni bij Diny Classens tel,: 1427 of Nelly Vissers tel.: 1464, De kosten bedragen f,5,00 p.p. 1514 rt »iï

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 13