transport- en Gontainerbedrijf handel in zand en grind grondwerken 8 De Stichting RISC, afdeling Werklozenwerk, start eind augsustus met de volgende oriëntatieprogramma8 s oriëntatieprogramma lassen/metaalbewerken/GAWALO (gas, water, loodgieten) oriëntatieprogramma bouw/hout oriëntatieprogramma technische beroepen, specifiek gericht op (herintredende) vrouwen ooex^ van deze oriëntatieprogramma's is deelnemers kennis te laten maken met tech nische vaardigheden/technische beroepen en toe te leiden tot vervolgopleidingen. De programma's zijn kort. In 10 weken bent U 3 dagdelen per week actief aan de slag. Behalve deze technische oriëntatieprogrammass wordt ook een oriëntatieprogramma informatica aangeboden (15 weken; 3 dagdelen per week). In dit programma wordt zowel aandacht besteed aan informatica, als machineschrijven en tekstverwerken. Daarnaast worden de volgende cursussen georganiseerd: lassen houtbewerker motorvoertuigentechniek machineschrijven/tekstverwerken basisinformatica/oriëntatie toepassingsprogrammas Engels Zowel de cursus machineschri jven als de cursus tekstverwerken bieden de mogelijkheid tot het behalen van een diploma op verschillende nivc's. In de cursus basisinformatica maakt U kennis met de computer en al zijn mogelijk heden» terwijl in de cursus oriëntatie toepassingsprogramma's onder meer aandacht wordt besteed aan tekstverwerken, database, spreadsheetprogrammatuur. De oriëntatieprogramma's en de cursussen vinden voornamelijk plaats in de leer /werkplaatsen var; de stichting in Venray of Korst. In deze leer-/werkplaatsen worden ook andere activiteiten georganiseerd, zoals kleding maken, poppen:-maken en zijdeschilderen. Informatie/aanmelding. Voor nadere informatie, alsmede aanmelding kunt terecht op de leer-/werkplaatsen: - leer-/werkplaats Venray (adres: Prins Bernhardstraat 12, telefoon 04780 - 87213) - leer-/werkplaats Horst: (adres: Americaanseweg 17, telefoon 04709 - 6089) Voor toezending van de cursusfolder en eventuele andere informatie kunt U vanaf 5 juni terecht bij de Stichting RISC, telefoon 04780 - 83730 (bij voorkeur tussen 09.00 en 11.00 uur). RISC

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 8