TOMATENPLUKKERSSTERS voor de morgenuren tevens TOMATEN TE KOOP, woensdag na 17.00 uur en zaterdag tot 16.00 uur H. Kuijpers Castenrayseweg 1 Oir lo CASTENRAY 2 - YSSELSTEYN 5 6 Castenray 3 is behouden voor de derde klasse. En dat hebben ze te danken aan het tweede el-Ftal. En niet aan zichzel-f. Het is van de zotte, dat het tweede team vraagt om een bepaald soort speler en wordt ''afgescheept" met een weliswaar sterke verdediger. Niets ten nadele van William Steeghs, die de beste Ysselsteyn-speler goed in bedwang hield. Klasse, William. Wie de schoen past.(Hoezo eerst Castenray 1, dan 3, en dan 2???) Dan de wedstrijd. Ysselsteyn begon voorzichtig, een punt was genoeg. De eerste helft speelde het spel zich vooral op het middenveld af. En was de bal daar niet, dan was hij in de Castenray-verdedigingYsselsteyn kwam aan de leiding, door het bekende "stond erbij en keek ernaar". Wien was kansloos. Toen 5 minuten voor rust de bal onvoldoende werd teruggespeeld op Wien, moest deze met gevaar voor eigen leven de Ysselsteyn-aanva1 Ier afstappen. Hij hield er een blessure aan over, zodat hij na rust vervangen werd door "good old" Jan Rambaqs, die zo uit het doel van het 3e kwam. Inmiddels was bekend, dat onze concurrent Merselo, 5 minuten voor tijd met 1-0 achterstond, maar Castenray wou het op eigen kracht doen. Dat gebeurde na 15 minuten in de tweede helft, toen Theo Houwen (ingevallen voor Leo Jakobs) uitstekend passte op de vrijgelopen Nark Ceilings, die op zijn beurt de bal in het Ysse1steyn~doe1 deponeerde, 1-1. Omdat Ysselsteyn aan een punt voldoende had voor de 2e plaats en daardoor zou promoveren, drongen ze niet meer aan. Bewijs daarvoor is wel, dat als een speler de bal naar voor speelde, hij op zijn donder kreeg van ploeg maten in de geest van "Terug was veel makkelijker". Toch moest Jan Rambags al zijn kunnen aanspreken om de inzet van een doorgebroken aanvaller te stoppen. Conclusie na een moeilijk seizoen: Castenray had de degradatie-problemen o.a. aan zichzelf te wijten. Met meer agressie was men beter af geweest. Ook het beroep, dat Koos Reijnders op het tweede moest doen, (o.a. Erik Jakobs, Jos Heidens en Jos Derix) is daar debet aan. Maar het eerste team gaat voor. Dat is zo en dat hoort zo te blijven. Ook het komende seizoen. Berke wil alle spelers bedanken, die ons dit seizoen uit de problemen hebben geholpen, door blessures, promoties naar het le enz. Een speciaal woord van dank aan Alois Kuijpers, onze voortreffelijke leider, hopelijk ook voor het komende seizoen en Thei Jacobs, onze vlaggenist. die_^ wij ook graag terugzien. (Koste wat het kost, dat geldt voor beiden) Castenray scoorde dit seizoen 29 doelpunten. Daarvan werden er door Jac Seijkens 5 gemaakt, zodat hij, als laatste man toch topscorer werd. Op 12 mei wordt het varken geslacht. We zullen de feestavond houden bij Thei Jakobs en ons bezig houden met kleiduivenschieten. Dit schieten gebeurt op een andere plaats; lijkt me logisch met de kassen van Thei in de buurt. Wie weet, tot volgend seizoen. Berke i54 a-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 6