KORFBAL kroes anssen <De kerkelijke inzegening vindt plaats om 1*4.00 uur in de St. §erlrudiskerk te Oirlo. 14 bent van harte welkom op onze receptie 6 Afscheid van de le klasse Er was in het duel tegen Grubben weer enige verbetering zichtbaar. Ondanks een grote voorsprong voor de tegen standers in het.begin, werd het na de thee nog spannend en bleef het de vraag wie de punten mee kon nemen. Na de le functiewissel door 2 doelpunten aan zijde van de dames van Grubbenvorstnam Erna het heft in handen. Vanuit een door loopbal scoorde zij ons le doelpunt. Bij een 1-4 achter stand leverde Ine een duplicaat van het eerder gevallen doelpunt. 2-4 vanuit een doorloopbal. Met hun 3e afstand schot tekenden de Grubben voor hun 5e doelpunt. De tips bij de thee vonden hun uitwerking in het tweede deel van de wedstrijd. Het werk wat verricht werd, werd beloond met onze 3e treffer. Ditmaal scoorde Astrid. Ook zij zag haar kans vanuit een doorloopbal. Toen het al tegen het eindsignaal aanliep zagen we kans gevbaarlijk dichtbij te komen. Vanuit een vrije worp afstand voor ons 4e elftal doelpunt. De dames van de Grubben wistern echter weer uit te lopen naar 4-6. Het bleef de vraag wie het duel in z'n voordeel wist te beslissen. Gezien het spel in de 2e helft was er verbetering zichtbaar en waren we zeker niet de mindere. Ine benadrukte dat nog eens met haar tweede treffer in die wedstrijd. Bij een 5-6 achter stand werden er risico's genomen wat ons uiteindelijk nog één tegendoelpunt, kostte. Na 3 seizoenen in de le klasse te zijn uitgekomen, komen we er dus nu letterlijk uit. Volgend seizoen verhuizen we naar de 2e klasse.. Ook de moeite waard om te komen kijken. i IQQO om 13.15 uur in hei gemeentehuis van 18.30 2G.OO uur in zaal '>(De 'Ruif' te Oirlo. N m

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 6