WITTENHORST 5 - CASTENRAY 2 blauwe dames-fiets tel1261 voetbalschoenen maat 30 Cleven tel1284 Allereerst een correctie.In het vorige verslag stond de naam van doel puntenmaker Martijn Peters. Hier was bedoeld Martijn Jeucken. Ere wie ere toekomt, nietwaar Martijn? Dan nog even dit. Berke werd er op geattendeerd, dat Castenray 2 nog niet veilig was. Dat wist Berke ook wel, maar dat was psychologisch be doeld. Berke dacht, dat de spelers wel een mentale opkikker konden ge bruiken; helaas veegde de coach het hele psychologische plan van de tafel. Dan naar de wedstrijd. Na ongeveer 25 minuten spelen wist Ruud Kunen met een steek ba 1 letje Huub van Rhee te bereiken. Die werkte af zoals het hoorde, 0-1 voor voor Castenray. Het afwerken was mooi, maar de pass van Ruud was nog mooier, beter kon echt niet. Voor het overige was het veel middenveldspel, en niet echt veel kansen. Er werd in ieder geval gewerkt. Bi j rust was de stand dan ook verdiend in het Castenrayse voordeel. Na rust ging de strijd gelijk op, alhoewel Horst de betere kansen kreeg. Toen er nog ongeveer 10 minuten waren te spelen, (officiële speeltijd tenminste) liep een Wittenhorst-speler met de bal over de achterlijn. Onze grensrechter Thei Jakobs zag dat en gooide de vlag omhoog. Op dat moment werd er in de Castenray-defensie alleen maar geluisterd, wanneer het fluitje zou klinken. Dat kwam niet, zodat een Wittenhorst-aanva11 er de bal in het doel kon werken. Berke heeft nog altijd de schuld bij de spelers gezocht en gevonden, maar wat deze OELEWAPPER op dat moment pres teerde, was bij het belachelijke af. Hij vond het ook niet nodig te infor meren bij onze grensrechterwat de reden voor het vlaggen was. Er knapte iets aan Castenray-2ijdeDe officiële speeltijd was voorbij. Maar onze eerder genoemde "scheidsrechter" vond het nodig nog 5 minuten door te gaan. En jawel, in de laatste van die 5 minuten wou een Horstenaar de bal voor het doel brengen, maar bracht die, niet in het minst tot zijn eigen ver bazing, de bal erin. Een afknapper van jewelste voor de Castenray—reservesEen punt was verdiend geweest. Aldus verloor Castenray met 2-1 van de nummer 4. Maar,... de wedstrijd ligt pas stil na het fluitsignaal van de scheidrechter Dus tot dan gaat het spel door. Al had Thei Jakobs nog zo gelijk, zelfs volgens de Horster doelpuntenmaker. Toch moet Berke dan weer zeggen; Eigen schuld, dikke bult. Het gaat er nog om spannen. Ontkomt Castenray aan een beslissingswedstrijd? De stand op dit moment is als volgt: 15. Castenray Res ia Merselo Lottum 17 punten 16 punten 15 punten 10 punten Het programma voor zondag; Castenray thuis tegen de nummer 3, Ysselsteyn. Resia thuis tegen de kampioen SSS (Overloon), Merselo op bezoek bij Stormvogels en Lottum is niet zo interessant meer. Er zal komende zondag dus wel een hot-line liggen naar Wellarloci en Siebengewald. Maar dit is niet nodig. Castenray houdt een punt thuis en behoudt zodoende het 3e team voor de 3e klasse. Berke e 'SA

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 11