DAMESKOOR DORP De paasdubbel van Castenray 2. 11 Castenray 2 is veilig, maar dat is niet de verdienste van henzelf, maar vooral van de tegenstanders die meer punten lieten liggen. Zaterdag in en tegen Lottum, ook degradatiekandidaatleken de spelers van Castenray te lijden aan het Paashaas-syndroom. Een haas verstopt zich, als hij denkt gezien te worden. De SVC-ers ook. Castenray werd koud gepakt. Binnen 2 minuten stond SVC al op een 1-0 achterstand. Noq voor rust werd het 2-0 voor Lottum. Meteen na rust ontsnapte Castenray aan een 3-0 achterstand toen Lottum de paal raakte. Te weinig stootkracht in de Castenrayse voorhoede, mede door de blessures van Marco en Huub. Toch kwam Lottum op 3-0 na een mooi uitgespeelde aanval. Het laatste kwartier kwam Castenray iets terug en kon Leo Jakobs de eratreffer aantekenen. Slecht een speler mag positief genoemd worden, n.1invaller-doelman Roger Weijs. Hij keepte weer als vanouds. □p Paasmaandag moest er iets worden rechtgezet. Tegen Meerlo, ook een van de degradatiekandidaten, ging het met de wind tegen redelijk. Het was niet hoogstaand, maar rar werd gewerkt. Meerlo kwam echter voor rust op een 1-0 voorsprong, doordat er niet voldoende werd weggewerkt. Rust stand 0-1 voor Meerlo. Castenray kende een heel goede start van de tweede helft. Na een prima voorzet van Marco Classens kon Huub van Rhee vrijstaand de gelijkmaker aantekenen. Met dank aan de prima schijnbeweging van Leo Jakobs. Castenray ging door en de ingevallen Martijn Peters wist, na weer sen prima voorzat van Marco, heel mooi 2—1 op het bard te brengen. Helaas viel de concentratie weg. Zodoende kon Meerlo op 2-2 komen door een hoekschop, die direct werd benut. Er bleven kansen komen voor Castenray, maar toen 2 Meer la-spelers, na een uitgebreide vergadering hadden beslist, wie ging scoren, stond de 2-3 voor Meerlo op het bord. Enkele Castsnray-verdsdigers standen erbij en keken ernaar. Voor de uitstekende doelman Wian Steeghs was er geen houden aan. In het laatste kwartier waren er nog volop kansen voor Castenray. Mark Ceilings.had pech met een kopstoot (net over), Jac Seijkens kwam weer niet meer als 10 centimeter omhoog bij een hoekschop en zo meer. 5 minuten voor tijd kwam Jos Heidens vrij voor de Meerlo~doelman en werkte af, zoals de opa van Berke (83 iaar) dat ook zou doen. Ogen dicht en blazen. Het bleef dus 2-3 in het voordeel van Meerlo. Castenray mag Lottum en Mersslo dankbaar zijn. Di© haalden namelijk net te weinig punten om Castenray nog te kunnen bedreigen. Maar nogmaals, dat is niet de verdienste van Castenray, Nog 2 keer de wei in, tegen de nummers 3 en 4 van de ranglijst. Nu het degradatiespook weg is, kan Castenray het seizoen onbezorgd uitspelen. Vrijdag 20 april: 14,00 uur mis zingen voor 40-jarig huwelijk Vul lings-van de Pasch Donderdag 26 april: repetitie om 19.45 uur Vanavond gaan we naar da receptie vanwege het 40-jar huwelijk van familie Vul 1ings-van de Pasch. Bijeenkomst 19.00 uur in zaal "De Ruif" te Oirlo. De dorpsvergadering van 23.04.1990 gaat niet door wegens crebrek aan aaendanunten Berke w

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 11