%.S.- "de Stek" 9 rabobank oirlo tel 04787-1651 lifèstei? si Meer bank voor je geld Musical: foto's en video We komen nog even terug op de musical die 21 februari j1door de schoolkinderen werd opgevoerd. Er zijn nlverzoeken gekomen om foto's en videoopnamen te verkrijgen die van dat evenement gemaakt zijn. .Eerst de video. Deze is op school in zijn geheel aanwezig. U kunt deze kopieeren. Geef in dat geval uw naam door op school aan dhr. Ruhl We maken dan een lijstje en u hoort er dan meer van. U zult wel zelf voor het kopieeren moeten zorgen! Dan de fotosEr zijn door verschillende mensen foto's gemaakt. Als u in bezit bent van foto's negatievenwilt u die dan een tijdje ter beschikking stellen aan de school. We maken er dan een kleine expositie van. waarbij belangstellenden de foto's kunnen nabestellen. 0* krijgt uw eigen foto's uiteraard tijdig terug. Als u foto's voor dit doei beschikbaar wilt stellen, neem dan graag zo snel mogelijk contact op met dhr. Ruhl Mini-cruise met Stena Line naar Zweden 3-daage gecombineerde bus-en bootreis naar Göteborg en de Zweedse westkust. Een mooie mogelijkheid om een stukje van het schitterende Zweden te zien. Inclusief - busvervoer van en naar Kiel - retourpassage Kiel-Göteborg hutaccomodatie - maaltijden aan boord - stads en westkusttour door een Nederlands sprekende gids. - afscheidsdiner in Nederland Vertrekdata: 5-17-21-25 april en 5 mei 1990 Prijs vanaf 249,= per persoon s Uw fijnste vakantie boekt u morgen bij de Rabobank

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 9