S.V.C.-senioren 10 Uitslagen Kronenberg 1 Merselo 3 Montagnards 5 Castenray i Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 1 - 1 1-2 1 - O 0-1 3-2 BW '27 4 Meer1o 5 Castenray 5 Programma zondag j apri1 aanvang scheidsrechter 14.30 MBerkers 1007 11.30 wedstrijdleider 10.30 idem 2070 BW '27 1 2 369 Resia 3 Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 2375 Excelsior 18 3 - 2596 Swolgre-nse B. 4 - 2602 Usselstoijn 7 - 10.00 idem 10.30 idem Programma zondag 8 april Castenray 1 - Swolgense B. l Castenray 2 - Holthees 2 Castenray 3 - Lottura 4 Castenray 4 - Montagnards 7 Castenray 5 - Resia 4 14. 30 12 .45 12.00 10. 00 10.00 CASTENRAY VERGEET TOE TE SLAAN Het met spannxng tegemoet geziene duel tussen de degradatie kandidaten Kronenberg en Castenray leverde uiteindelijk een -gezien het spelverloop- terechte puntendeling op. Overigens was dat al de vierde achtereenvolgende keer dat de teams op een remise eindigden,. Haar...de eerlijkheid gebiedt ons te vermelden, dat S.V.C. de volle winst in de zak heeft gehad. Als Henk Stiphout er bij een 0-1 voorsprong namelijk in geslaagd was de strafschop te benutten, was het een gelopen koers geweestVandaar dan ook de verdeelde stemming na afloop, die schommelde tussen tevredenheid met dat ene punt en teleurstelling, want het hadden er twee kunnen zijn. >;-on»riberg ging afgelopen zondag beter en vooral feller van start en veroverde een licht veldoverwicht. Een bepaald niet malse hagel bui noopte de scheidsrechter tot een kortstondige onderbreking. Die onverwachte adempauze werd benut om een aantal zaken recht te zeuten en pardoes creëerde Castenray na'de hervatting een prima scoringskans. Frank Weys leverde een uitstekende voorzet af, die -"r Heidens net niet benut kon worden. Even daarna verhinderde Babbel 'Versteegen-bijna op de doellijn staand-een Kronenberg-treffer. Na de thee een gelijk opgaande strijd, waarin beide ploegen niet het onderste uit de kan haalden, bevreesd voor een eventuele achter stand. Toch slaagde S.V.C, er 20 minuten voor het einde in, de score open te breken, nadat de ingevallen Danny V/ismans met een knappe doorkopbalJohn Versteegen een niet te missen kans bood. Kronenberg was de kluts duidelijk even kwijt en ging zelfs handbal spelen, hetgeen een penalty in Castenrays voordeel opleverde. Handen wrijvend (van de kou uiteraard) maakte S.V.C. zich op voor een feestje, maar Zo bleef Kronenberg hopen op tenminste een gelijk spel en dat kwam er dus ook nog. Henk Versteegen slaagde er met een katachtige reflex in, de eerste inzet te pareren, maar ook hij was kansloos tegen de rebound van zeer dichtbij. Even knakte er iets in de Castenray- gelederen. Toch waren de withemden nog heel dicht bij de winnende treffer, toen Jac Wismans de uitgelopen Kronenberg-goalie vlak voor het einde met een boogbal verraste. De bal verdween echter rakelings langs de verkeerde kant van de paal. Zondag wacht B.V.V» in Blitterswijck en dan zal S.V.C. opnieuw aan de bak moeten, om de kans op klasse-behoud in de eigen hand te houden. OSCAR S.V. CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 10