19 Oostrum 3 - Castenray 2 kon zijn ogen niet geloven. Castenray speelde vorige week zondag tegen de koploper uit Overloon met de kracht van een Porsche Turbo. Wat Berke zondag zag. was te vergelijken met een Trabantje, dat al 2 keer de klok was rondgeweest Zo groot was het verschil tussen beide wedstrijden van Castenray-kant In het eerste kwartier leek het nog goed te gaan met de blauw-wittenMaar toen Oostrum de score opende, was het meteen over en sluiten bij Castenray. Oostrum voetbalde feller en scoorde maar door. Castenray dacht met een 3-0 achterstand te gaan rusten toen Oostrum een penalty kreeg toegewezen van de ~*""vend leidende Oostrumse leider. Wien Steeghs stopte de penalty zodat 3-0 cuj rust nog steeds haalbaar was. Huub van Rhee meende echter dat Oostrum recht had op een grotere voorsprong (dat was ook zo) en passeerde zijn eigen doelman. Tijdens de rust maakte de coach duidelijk, dat deze wedstrijd niet meer gewonnen kon worden. Ik wed dat geen enkele speler de kleur van het plafond in de kleed kamer weet, de kleur van de vloertegels des te beter. Het enige dat we nog kleien doen was proberen de stand nog iets om te buigen. 4-3 bijvoorbeeld. Amper 5 minuten in de tweede helft, jawel, 5-0. Een schot van meer dan 16 meter onhoudbaar in de kruising. En terwijl het Trabantje voor de derde keer de klok ^v-^igde te gaan, was de eindstand op 8-1 gekomen. De eretreffer kwam op naam van Nico Buddiger. 't Collectief van vorige week tegen Overloon was er wel. Helaas was dat het collectieve falen. De 8-1 winst voor Oostrum was niet eens geflatteerd. Dat zegt genoeg. Castenray heeft de puntjes nog steeds hard nodig, wil het degradatie ontlopen. A.s zondag: Ja, daar gaan we weer. Nee, dus. Berke wil geen prognose geven en ook niet zeggen hoeveel punten er uit Merselo, nummer laatst, moeten worden meegenomen. Wanneer het Trabantje de grondige verbouwing heeft gehad, hoeft hij vanBerke niet eens te lopen als een Porsche. Dan mag hij ook lopen als een Berke SSS 4 - CASTENRAY 3 2-2 Onder een stralend zonnetje heeft Castenray 3 afgelopen zondag de uitbeurt tegen SSS 4 uit Overloon afgewerkt. Datzelfde zonne tje leek overigens bij het derde voor meer flower dan power te zorgen t De wedstrijd was nog geen vijf minuten oud of een afstandsschot van een tegenstander plofte achter onze keeper tegen het net. Na zo'n 20 minuten konden we wat meer druk naar voren maken en kwamen nog voor rust op gelijke hoogte via een mooi schot van Jan Arts. Ook na rust waren de beste en meeste kansen voor Overloon, dat door een doeltreffende kopbal weer op voorsprong kwam. Ons derde kon geen echte vuist meer maken, maar een succes vol a fgesloten individuele actie van weer Jan Arts bracht ons toch nog op gelijke hoogte. Eindstand 2-2, een uitslag waarbij Castenray 3 de handjes mocht dichtknijpen. Aanstaande zondag de uitwedstrijd tegen Montagnards 5. Voor de beruchte langslapers in het derde tot slot de waarschuwing, dat in de nacht van zaterdag op zondag de zomertijd ingaat. JOEPIE. tss253Biaa:£zssa8SSSEs:!Ssssss=£stna:ssas -v -*3 O r-» «7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 19