Jars van Seendert en zoon Broekhuizenvorst tel. 04763-1275 transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken 6Verkeersveiligheid Na een aanvankelijke weigering heeft Provincie Limburg toch toegezegd snelheidsbeperkende maatregelen aan de Horsterweg te zullen treffen. Deze zullen in gedeelten over een aantal jaren worden uitgevoerd. Het plan dat hiervoor in de maak is, wordt straks aan de dorpsraad voorgelegd. 7Aardgas buitengebied: Gebleken is dat thans nog 14 mensen hun formulier niet hebben teruggestuurd aan -de gemeente, terwijl de sluitingsdatum hier voor 15 april j.l. was. De dorpsraad betreurt dit en acht het buiten de fatsoensnormen dat deze mensen zich niet eens de moeite nemen zich positief dan we.l negatief uit te spreken over een aardgasaansluiting, door simpelweg het formulier in te sturen. Wat verder ter tafel komt Dorpsgids: Geconcludeerd wordt dat al vrij snel na uitgave van deze gids de hierin staande gegevens al weer achterhaald zijn. Besloten wordt om jaarlijks aanpassingen als bijlage toe te voegen aan de Schans. 9 - Rondvraag -Wellicht is het geringe bezoek aan deze vergadering ook toe te schrijven aan de uitgebreide verslaglegging van het dorps- raadgebeuren in de Schans. Het niet verslaan van de dorpsraad vergaderingen zou inderdaad de nieuwsgierigheid kunnen aan wakkeren en daarmee wellicht het vergaderingsbezoek stimuleren. Het is echter juist een taak van de dorpsraad de inwoners steeds te informeren over haar werkzaamheden. Hieraan mag geen afbreuk worden gedaan. Misschien zou het eerder bekend maken van de datum ook nog kunnen helpen. Besloten de datum voortaan op te nemen in de dorpskalender van de Schans. -Rustbank Matthiasstraat is weg. Dit is al geruime tijd aan de gemeente doorgegeven. Ook de kwaliteit van de rustbanken laat te wensen over, door groene aanslag. Bekijken of hieraan iets valt te doen. -Er is een nota over kabeltelevisie in de kerkdorpen uitge bracht, die in mei of juni in de gemeenteraad wordt behandeld. Afhankelijk van het aldaar te nemen besluit zal daarna een enquete worden gehouden voor de belangstelling. 10Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. Notulist H. Dinghs. 10 rMiir/HÊtt?nu. ■BVL

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 10