Aannemersbedrijf G. Zegers Castenray 2 - SSS 3 10 r»p?tenray had de Carnaval beter doorstaan als Berke had verwacht. Dat kwam natuurlijk ook doordat de wedstrijden van de zondag na carnaval uitvielen. Datgene wat Castenray 1 niet had tegen DIS, was er bij het 2e wel: n.l. het collectief. Daardoor was Castenray 2 behoorlijk opgewassen tegen de koploper. Overloon 3. In de eerste helft moe3t Castenray tegen de wind in spelen. Dat dat in het voordeel van SSS was, bleek al snel. Castenray kwam vooral in het te deel van de eerste helft onder druk te staan. Het was dan ook een klein mirakel, dat Castenray tot de rust de nul kon handhaven, al had Wien Steeghs een keer de hulp van Huub van Rhee nodig, toen die de bal net voor de doellijn wegwerkte. De kansen die Castenray kreeg, waren op de vingers van een hand te tellen. Jac Wismans had pech, dat door de wind zijn lob werd gedegradeerd tot terug- ;peeIbal Tijdens de rust maakte Alois duidelijk, dat we er nog lang niet waren. In de tweede helft was Castenray, mede door de wind, dan ook meer in 't spel gekomen en maakte het Overloon niet gemakkelijk. Door goed spel en veel inzet snoepte Castenray de koploper een puntje af. Bovendien maakte SSS het zichzelf lastig, door te veel op zowel medespelers als scheidsrechter te kankeren. In beide gevallen niet terecht, dacht ik. Bit was de eerste wedstrijd in deze competitie, dat Overloon niet scoorde. Ka de wedstrijd hoorde Berke een speler van SSS zeggen: "Ik had een 8-0 nning gepoold." Als je zo aan een wedstrijd begint; nou ja, het ver diende punt was thuisgehouden. Dan a.s. zondag: We gaan weer naar Oostrum toe. Het was de zondag voor Carnaval dat we daar ook al waren. We hadden al warmgelopen, toen het veld alsnog werd afgekeurd. De coach heeft dan ook besloten om 5 minuten voor het begin van de wedstrijd nog even te bellen, of het doorgaat. De spelers weten wat er word verwacht: Met de inzet van afgelopen zondag moet er in Oostrum ook minimaal 1 punt te halen zijn. Maar Berke en Alois willen er eigenlijk 2. Berke V Voor ai Uw timmerwerk, kozijnen, trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen TE HUUR PERCEEL ASPERGES van ongeveer 70 are ook mogelijkheid van steken tegen goede ver goeding tel.: 04787-1259 St. Odastraat 23 MaLderslo tel.: 04709-7514 Horsterweg 53 5811 AB Castenray Telefoon 04787 - 1458 c «w*

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 10