DORPSRAAD e 4 merkingen goedgekeurd. 2Notulen vorige vergadering worden zonder op- of aan- 1Opening CAS^ 3Dorpsradenover1 eg Voorbereidende gesprekken m.b.t. gemeentelijke nota over toekomst van de kerkdorpen zijn gestart. De provinciale planning m.b.t. de te verwachten groei van kerkdorpen, geeft voor Castenray als resultaat; 23 woningen in de periode 1989-1994. Voor de periode 1994-1999 is de verwachting 15 woningen, het gaat hier om het totaal te bouwen woningen in alle categorieën. Gemeentelijke bestemmingsplannen worden aan deze aantallen getoetst. Regionale vereniging kleine kernen. Dorpsradenoverleg is van mening dat dit een overkoepelend orgaan moet zijn voor bovengemeente1ijke aangelegenheden. Inzet van professionele medewerkers is hierbij onontbeerlijk. Subsidiëring is voor waarde voor de haalbaarheid. 4. Financieel overzicht Schans De exploitatierekening van de Schans geeft geen aanleiding tot het aanpassen van de advertentietarieven en abonnements gelden. 5 Benoeming kascommissie Schans en Dorpsraad J. Bastiaans en H. Dinghs nemen dit op zich 6 Dorpsgids De vraag is of hier nog behoefte aan is. De gemeentelijke in formatiegids voorziet voor een belangrijk deel in de behoefte en wordt gratis verspreid. 7 Aankoop vlagqemasten 6 houten vlaggemasten worden besteld. Na levering bij de kerk voorzieningen treffen voor plaatsing. Tevens zorgen voor goede opslag. QzMededelingen/ingekomen stukken Gemeentelijke nota ouderenbeleid geeft geen aanleiding tot het geven van een reactie. Jaarlijkse inventarisatie onderhoudstoestand wegen wordt uitgevoerd door L. Kunen en P. Keijsers. Brief ontvangen van gemeente inzake weigering vergunning standplaats groenteboer. 14 maart a.s. heeft Dorpsraad een gesprek met wethouder Kersten over het bestemmingsplan woningbouw dorpskern. Per 01.01.1990 telde Castenray 810 Inwoners. 9 Rondvraag Hiervan wordt geen gebruik gemaakt. 10 Sluiting Jaarlijkse openbare vergadering i.s.m. kerkbestuur vindt plaats op maandag 26 maart om 20.30 uur. 50 bal Maandag 12 maart aanvang 20.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 4