S.V.C.- senioren Vriendschappei ijk Jong Leunen - Castenray 1 Kompetitie Griendtsveen 1 - Castenray 1 Programma zaterdag 17 februari 2067 Castenray 1 - Merselo 1 zondag 18 februari 2365 Castenray 2 - Meerlo 3 2371 Castenray 3 - EVV '27 3 2591 Castenray 4 Meerlo 4 2597 Castenray 5 - RKDSO 4 Programma zondag 4 maart BW '27 1 - Castenray 1 Resia 3 - Castenray 2 Excelsior 3 - Castenray 3 Swolgense B. 4 - Castenray 4 IJsselsteijn 7 Castenray 5 Vriendschappelijk Woensdag 28 februari Dinsdag 6 maart Dinsdag 13 maart Meerlo 1 Sambeek 2 Sambeek 0-1 2-2 16.00 C.L. Janssen 1049 14. 30 11 .30 10.30 10.00 10.30 wedstrijdleider 6030 idem idem idem 'S.¥. CASTENRAY CASTENRAY NIET ECHT VEEL WIJZER Castenray is er niet in geslaagd de "vier punten wedstrijd" in en tegen Griendtsveen te winnen, alhoewel dat laatste gezien het spelbeeld en het aantal doelrijpe kansen verdiend was geweest. De withemden startten op een verrassend goed bespeelbaar veld beter dan hun opponenten en hadden de score kunnen openen na een uitstekende kopbal van Marcel Classens. De Griendtsveen-goalie pareerde echter zeer bekwaam. Langzaam maar zeker kroop de Brabantse tegenstander iets meer uit de schulp en nam de touwtjes op het middenveld in handen. Een beoordelingsfout helaas niet zijn laatste deze middag, maar daarover straks meer) .van de verder goed leidende scheidsrechter Stephan bezorgde Castenray de eerste koude douche. Uit de ten onréchte toegekende vrije schop scoorde aanvalsleider Van Grunsven met het hoofd. Weerverd S.V.C. met een achterstand geconfronteerd. Tot.Marcel Classens op een diepte-pass van Christjan Broere op karakter doorging en scoorde, ware het niet dat de Griendtsveen-grensrechter een handsbal van de doelpuntenmaker had geconstateerd. De scheidsrechter die de situatie vanaf zijn positie veel beter kon beoordelen, nam het advies klakkeloos over en annuleerde de treffer. Even dreigde het duel uit de klauwen te gieren, maar Castenray bleef de beter voetbal lende ploeg hetgeen dan toch resulteerde-in de gelijkmaker. Die kwam op naam van Twan Fleurkens die na een geslaagde één-twee met Nico Buddiger weer eens uit de ere galerij gehaald om het spitsen-probleem op te lossen), een geslaagde doelpoging ondernam. Maar nog voor het rustsignaal keek S.V.C. opnieuw tegen een achterstand aan na een duidelijke dekkingsfout De donderspeeche in de rust miste z'n uitwerking niet, want na de thee begon Castenray aan een verwoede inhaalrace, die vruchten afwierp na een opnieuw geslaagde een-twee tussen Nico Buddiger en Frank Weys. Laatstgenoemde liet de Griendtsveen-sluit- post kansloos. Toch sloeg de S.V.C.-ers de schrik weer in de benen, aangezien onze vriend uit Griendtsveen meende dat Frank Weys uit buitenspel-positie had gescoord. De Scheidsrechter besloot deze keer echter, dat hiervan (terecht) geen sprake kon zijn en keurde de gelijkmaker goed. Een ten onrechte toegekende vrije trap op de rand van het Castenrayse zestien-meter- gebied dreigde nog even roet in het S.V.C.-eten te gooien, maar gelukkig voor Castenray blokte Jos Heidens met zijn achterkant van het gelijk de inzet van één der roodhemden. S.V.C. werd ook nog vergast op twee waarschuwingen, gegeven voor hele onschuldige gevalletjes, terwijl een doodschop op Steffan Weys onbestraft bleef. Castenray haalde met de zesde remise van deze competitie dus het achtste winstpunt binnen, maar bleef rode lantaarn-drager. Het wordt aldus zaak eens met de volle puntenwinst te gaan strijken, om iets geruster te kunnen ademhalen 1 Uitslagen 12.45 12.00 10.00 10.00 - Castenray 1 - Castenray 2 - Castenray 1 19. 30 20. 00 20.00 15 .SR,.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 15