Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM Horst MEDEDELINGEN u Za 10 febr jongmegjesbal bijeenkomen 20 00 uur cate Hesen Zo 11 febr receptie A.M.C. bijeenkomen 17.00 uur cafe Hesen. JEUGDRAAD w Za 10 febr jongmegjesbal 20.00 uur bijeenkomen m de Wis "BESTE KNUPPEL 1990" Deze orde van verdienste zal voof de zesde maal uitgereikt worden in de Castenrayse gemeenschap. Dit jaar is door de zogenaamde helpende verenigingen Dhr. Mennen voorgedragen. Meester Mennen (zo in Castenray genoemd) verdiende zijn sporen als hoofdonderwijzer van de lagere school van 1956 tot 1979, en heeft in die funktie een groot aandeel gehad in de opvoeding en geestelijke vorming van de Castenrayse jeugd. Door het toekennen van deze onderscheiding aan Meester Mennen willen de Castenrayse ouders hun erkentelijkheid betuigen, aan alle oud-leerkrachten en aan het huidige team van basisschool "De Stek". Zij waren en zijn het die velen van de Castenrayse gemeenschap tijdens de schooljaren de nodige geestelijke bagage hebben meegegeven en nog meegeven. Van boer tot doctorandus, ja zelfs een groot aantal prinsen en enkele vorsten heeft Casele voortgebracht, en hopen dat er nog vele mogen volgen. Meester Mennen was ook aktief in het verenigingsleven. Bij toneelvereniging "Vondel" was hij een waardevolle kracht. Vele jaren was hij secretaris bij fanfare "Dorpsklank" tot zijn gezondheid hem dwong te stoppen. Meester Mennen, enne echte Caselse, meelevend, vol belangstelling voor de Caselse mensen en' verenigingen, een man die deze onderscheiding dik en dubbel heeft verdiend. De onderscheiding "Beste"Knuppelzal worden uitgereikt op carnavalmaandagavond om 21.11 uur in gemeenschapshuis "de Wis" Na de uitreiking bestaat tevens de mogelijkheid om Dhr Mennen met zijn verdiende onderscheiding te feliciteren. APK-KEURING, klaar terwijl U wacht - Onderhoud en reparatie - In- en verkoop nieuwe en gebruikte auto-'s - Schade-expertises - Banden, uitlaten en accu-'s Te koop: - Saab-900, kleur wit - BMW-316, 5-bak1986 - Ford Orion, 1986 - - Opel Kadet, 1985 - Golf-D,1985 CV„de Schanseknuppels"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 7