DORPSRAAD 5 H.B.S. "Batavieren" v.o.f. jan van leendert en zoon Broekhuizenvorst tel. 04763-1275 transport- en containerbedrijf handel in zand en grind grondwerken I Standplaats verkoop aardappelen, groenten en fruit op het dorpsplein. Zoals u wellicht weet heeft de dorpsraad bezwaar aangetekend bij gemeente Venray tegen het verlenen van een standplaats vergunning voor de verkoop van aardappelen, groenten en fruit op het dorpsplein. Onze bezwaren richtten zich voornamelijk op het feit dat door het innemen van een standplaats op het dorpsplein, de plaatselijke groentewinkel van fam. Camps zodanige concurrentie zou kunnen ondervindendat deze niet meer levensvatbaar zou zijn. De dorpsraad huldigt het standpunt, dat het verlenen van standplaatsvergunningen nimmer zou mogen leiden tot sluiting van het laatste eigen vaste verkooppunt. Hoewel wij onderkennen dat verkoop op het dorpsplein voor een aantal mensen voordelen biedt, menen wij dat deze niet opwegen tegen het verlies van een vast verkooppunt, waar men tenslotte vijf dagen per week terecht kan. De gemeente heeft, nadat zij door het Instituut voor Midden- en Kleinbedrijf hierover geadviseerd is, besloten de stand plaatsvergunning aan gebrs. Ruiter te weigeren. De stand plaats zal ingaande 6-2-1990 niet meer mogen worden inge nomen 6e DISTRIKTS WEDSTRIJD TE YSSELSTEYN. Vrijdag 9 Febr Zaterdag 10 Febr Vertrek 18.45 uur Vertrek 13.15 uur Zaterdag 10 Febr Vertrek 17.45 uur Antoon Dinghs Hay Hoebers Wiel Jacobs Martin Kuypers Henk Smits Jan Tacken Harry Cremers Gerrit Cremers Geert Cremers Bert Emonts Sir Kunen Jan Peeters Mart Smulders Jan Vissers Jan Classens Piet Heidens Paul Kuypers Jan Vollenberg Harry Weys Jos Hendrix Aloys Kuypers Anita Reijnders Miny Tacken Mieky Vergeldt Wim Tacken Donderdag 15 Februari Vriendschappelijke wedstrijd Willem Teil Oirlo Batavieren, iedereen kan meegaanVertrek 19.00 uur. Zaterdag 17 Februari Neerlandia Bakel - Batavieren Vertrek 17.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 5