Theo Arts Theo Arts DAG EN MACHT BEREIKBAAR. L VB B.S.- "de Stek" Begrafenis- en Crematie-onderneming Begrafenis- en Crematie-onderneming Langlaufen 11 februari Wegens gebrek aan belangstellenden kan dit niet doorgaan. Make-up cursus Maandag 12 februari a.s. 4e les, tevens laatste les in de kelder van "De Wis", om half acht. oberen Aid Mieverbal Op 16 februari zal door de L.V.B. geoberd worden. Rectificatie 19 februari De informatiebijeenkomst voor vrouwelijke (medeonderneem sters die plaats vindt op maandag 19 februari is in Oostrum en niet in Oirlo zoals per abuis vermeld was vorige week. VoortgezetOnderwi jsgroepS Alllr'iA Op 5 en 6 maart a.s. moeten de leerlingen van groep 8 aangemeld worden op een school voor Voortgezet Onderwijs. In dat kader zijn op korte termijn een aantal 'open dagen waar vrijblijvend met de kinderen een kijkje genomen kan worden op de betreffende school. Ook ouders en kinderen van groep 7 kunnen al van deze 'open dagen' gebruik maken. Hier komen enkele data: Zaterdag 10 febr. 10.00 - 13.00 LHNO Horst Vrijdag 16 febr. 18.30 - 21.30 Biologische School Horst Zaterdag 17 febr. 10.00 - 14.00 Mavo Venray, Mavo Meerlo, Boschveld Venray, Jerusalem Venray, LTS Horst Musical De voorbereidingen op de musical zijn in volle gang. Zie o.m. de brief die u begin deze week heeft thuis gekregen. Nog even de opvoeringsdatum: woensdag 21 februari a.s. in "De Wis", 's morgens om 10.00 uur en 's avonds om 19.30 uur 10 Na een jaar van afwezigheid zijn wij thans weer in de gelegenheid om voor eigen rekening en verantwoordelijkheid u bij te staan als een van uw dierbaren komt te overlijden. Onder de naam: staan wij garant voor een eigentijdse, persoonlijke, naar eigen wens geregelde begrafenis of crematie. Wij verzorgen alle opdrachten voor mensen die niet verzekerd zijn als ook alle verzekeringspolis sen en begrafenisfondsen. .Jan von Eechoudstraat 17 5961 CA Horst Tel. 04709-7099 r

Castenrays dorpsblad De Schans | 1990 | | pagina 10