OUDERENBOND i 1 - 10 KOPLOPER LOTTUM ONTSNAPT Castenray is er ook in de elfde wedstrijd van dit seizoen niet in geslaagd het schamele puntenaantal van zes enigszins op te vijzelen. In een qua score-verloop sensationele ontmoeting waren de oranje-hemden uit Lottum uiteindelijk de meest gelukkige ploeg. Maar wat kwamen de drie tegendoelpunten, die Castenray moest incasseren, weer ontzettend simpel tot stand. In alle drie de situaties werd er geslapen in de S.V.C.-gelederen. Drie keer mochten de Lottumers in alle rust een vrije trap doeltreffend afronden. Er werd door de withemden niet ingegrepen, terwijl er voor de wedstrijd nog zo uitdrukkelijk gehamerd was op volle attentie tijdens de zogenaamde dode momenten (hoekschoppen en vrije trappen). Blijkbaar hebben de S.V.C.-ers pepernoten in de oren gehad. Castenray keek dus tijdens de rust tegen een ogenschijnlijk kansloze 0-2 tussenstand aan, ondanks het feit dat met name Jac Wismans twee keer heel dicht bij een treffer was geweest. Na de pauze werd Lottum op de eigen helft vastgezet, maar het duurde tot de 68ê minuut alvorens er weer hoop voor S.V.C, gloorde. De sterk ingevallen Frank Weys rondde een schitterende solo doeltreffend af. Precies één minuut later liet Frank Weys opnieuw aan iedereen zijn haken zien en scoorde zeer beheerst de gelijkmaker. Lottum was klaar voor de definitieve knock-down, maar sloeg in de 70- minuut zelf toe, uit een vrije trap. Het werd een aantal mensen daarop even zwart voor de ogen, maar Castenray mocht weer in de achtervolging. De ploeg streed voor wat ze waard was, maar slaagde er niet meer in de Lottum-defensie voor de derde keer te verschalken. Overigens wordt het hoog tijd, dat het bestuur zich eens buigt over een shampoo-vergoeding voor de grensrechters. Dan is dat gebedel van Hub Strijbos om een beetje shampoo na de wedstrijd eindelijk eens afgelopen. Misschien een tip voor de Sint?!?!? OSCAR Contributie gymnastiek Hierbij brengen wij onder uw aandacht dat a.s. maandag k december de maandelijkse contributie wordt geïnd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10