BE EERSTE PUNTEN BINNEN Het is ons dan toch gelukt sukses tc boeken. Sen wedstrijd die in de rust als het ware al bepaald was, bleek toch nog heel spannend te worden. Nog maar net hersteld van een blessure wist Ine een strafworp uit te lokken en deze ook zelf te benutten. Ook in de verdediging werd goed werk geleverd, ondanks dat Roka een verdiende strafworp toegekend kreeg. Roka-aanvoerdster wist echter niet het gat te vinden. Zo bleven we een tijdje op een gevaarlijke 1-0 voorsprong hangen. Ine en Gertie wisten het geleerde naar voren te brengen. Door een goede samenwerking zag Gertie kans een mooie doorloopbal te benutten. Nadat er na de funktiewissel enkele doorloopballen aan onze zijde niet benut werden, kwam Roka met z'n openingstreffer. In het aanvalsvak werden veel akties ondernomen. Het v/as Lucienne die met een mooie uitwijkbai de stand op 3-1 zette. Meteen hierna kwam Roka met z'n tweede treffer. Hun vreugde was echter maar van korte duur. Daar de verdedigsters veel ballen wisten te onderscheppen kwam de aanval amper aan rust toe. 5 minuten voor rust wist Irene enkele vrije meters voor zich te winnen ondanks een kleine blessure maakte ze haar doorloopbal toch af. Gezien de vorige wedstrijd zou een 4-2 ruststand niet genoeg zijn. En daar we sterker waren hebben we er nog tot 2 keer toe van geprofiteerd. Uit het 2-2 systeem tussen Jet en Anette kwam een uitwijkbai naar voren, die Jet goed af wist te maken. Meteen hierna werd er een ander systeem, het 1-3 zoals dat heet, naar voren gebracht. Uiteindelijk hikte het de tegenstandster uit te spelen en kon Lucienne een doorloopbal nemen en die ook benutten. Met deze 6-2 voorsprong gingen we rusten. De tweede helft werd er cp een lager pitje gespeeld. Roka zat feller op de bal en wist al snel een strafworp uit te lokken. 6-3. Even leek het afgelopen met de doelpunten. Er werd aan beide kanten gedreigd maar geen van allen kon het gat vinden. Roka hervatte in de 23e minuut de score met een afstandschot. De agressieve speelwijze van de Beeselse dames moest toch maar eens afgelopen zijn. Een terechte strafworp die To os als het ware in de verste hoek plaatste. Roka was er echter van overtuigd ook datgene te kunnen wat wij ook kunnen. Binnen twee minuten bogen ze de stand om naar 7-6. Met nog maar 1 minuut te spelen werd het toch nog spannend. Een fout die geen fout was leverde een strafworp op voor de bezoeksters. Wanneer deze benut zou worden, zouden de punten gedeeld worden. Maar Roka-aanvoerdster miste weer, simpelweg omdat ie niet verdiend was. De Roka-hoofdjes bogen richting grond en och, de hoofdprijs is ook wel eens leuk. KROES. P.S. a.s. zondag (overmorgen) Dis 1 - Senioren 1 Kunnen we de punten mee naar huis nemen? Komt dit zien. LIVE ÖP DE KAMP"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 7