DORPSKALENDER oscar CASTENRAY TOONT TWEE GEZICHTEN S.V.C. heeft de vooraf als "moeilijk" beschouwde uitbeurt tegen het Afferdense H.R.C. met een gelijkspel afgesloten. De withemden hadden overigens over geluk in de eerste helft bepaald niet te klagen, want de furieus gestarte roodhemden overklasten Castenray in de beginfase. De S.V.C.-defensie had de handen meer dan vol aan de zeer gevaarlijke Afferden-spitsen, die slechts door middel van overtredingen konden worden afgestopt. De één na de andere mogelijkheid werd echter door de H.R.C.-ploeg verprutst, anders was er in de rust al sprake geweest van een gelopen koers. Net in de fase dat S.V.C. - wat erg onzeker en gespannen uit de startblokken kwam - iets beter in de wedstrijd leek te komen scoorde de zeer behendige H.R.C.-spits Wijnhoven de openingstreffer. Castenray probeerde orde op zaken te stellen, maar het middenveld vergat defensief te denken, waardoor de S.V.C.-achterhoede overbelast bleef. Toen na een half uur spelen de bal na een onnodige overtreding binnen het strafschopgebied op de stip belandde, leek de tweede treffer een kwestie van tijd, maar gelukkig voor Castenray faalde de H.R.C.-speler jammerlijk. Zo ging de rust in met een 1-0 voorsprong voor Afferden en daarover mocht S.V.C. helemaal niet klagen! Integendeel! Geklaagd werd er wel door coach Koos Reynders, die zich afvroeg waar de gezonde inzet, agressie en spelvreugde was gebleven. - Het antwoord hierop kreeg hij in de tweede helft, waarin Castenray gaandeweg de rollen omdraaide. Steeds vaker moest H.R.C. nu achter Castenray aanhollen en leek de gelijkmaker een kwestie van tijd. Die S.V.C.-treffer kwam er dan ook, nadat de mee opgerukte Twan Fleurkens in het Afferdense strafschopgebied onder het gras werd gestopt. Henk Stiphout verzilverde het buitenkansje. Castenray controleerde de wedstrijd, kreeg schitterende gelegenheden via Marco Classens, Caro Versteegen en broer John om de wedstrijd definitief in Castenrays voordeel te beslissen, kortom 'de rollen waren helemaal omgedraaid. Begrijpelijk was het dan ook dat de teleur stelling enorm groot was, nadat H.R.C. opnieuw de leiding nam. Een onnodige dekkings- fout werd S.V.C. fataal. Zouden de withemden deze tegenslag nog kunnen verwerken? En jawel hoor, een schitterende voorzet en een even fraaie afronding van respectievelijk Henk Stiphout en Steffan Weys, bezorgden Castenray uiteindelijk dat ene winstpuntje! 30-09: fanfare gem. muziektoernooi 01-10; fanfare gem. muziektoernooi 07-10: fanfare concert Horst 09-10: 50+ bal 09-10: ruiterclub ledenvergadering 10-10: jeugdwerk film 11-10: L.V.B. moerderavond 15-10: ruiterclub clubkampioenschappen 21-10: jeugdwerk zwemmen 22-10: fanfare deelname bondsconcour 22-10: ruiterclub clubkampioenschappen 23-10: ruiterclub najaarsvergadering 24-10: Rabobank jaarvergadering 25-10: L.V.B. dropping 30-10: S.V.C, jaarvergadering 04-11: jeugdwerk dropping 08-11: L.V.B. verkoop bij opbod 11-11: carnaval receptie 3 x 11 13-11: 50+ bal 15-11: ouderavond basisgroep 2 (groep 4 o.a. communie) 17-11: carnaval reünie 11-12: 50+ bal 16-12: toneeluitvoering 17-12: toneeluitvoering 26-12: fanfare' opluistering H. Mis 22-11 25-11 L.V.B. demonstratie bloemsierkunst jeugdwerk kienen mi II'*»1* M1HN ^1 A »»i>hi^ni

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12