HEREN SCHAPENHOUDERS! Kompleet assortiment voor de schapenhouderij o.&.: Suroflex netten 50 m 1 rol 145,00 - 3 voor 135,00 p.rol Cinclusief BTW) Ramtuigen, dekblokken, wormpi1lenj Oormerken, tangen, hoefgereedschap; Schrikdraadapparaten, enz. VERSLEI JEN OIRLO -Mt JÉ CASTENRAYSEWEG 14 tm - W TEL 04787-1941 14 Grootste winstpunr voor S,V,Cin deze wedstrijd was echter de iets andere rolverdeling op het 4-mans middenveld, waar Henk Stiphout de meest vooruitgeschoven positie overnam van John Versteegen, Laatstgenoemde kreeg hierdoor meer vrijheid van handelen, hetgeen hij bijzonder knap uitbuitte, niet alleen middels zijn drie doelpunten, maar cok vanwege zijn beweeg lijkheid» Zo lanceerde Henk Stiphout hem reeds vroeg in de wedstrijd en met een subtiele lob werd goalie Brandts van Merselo verschalkt, Merselo vergrootte de druk op de Castenray-vestemaar dankzij een schitterende voet-reflex van doelman Henk Versteegen behield. S,V,C, de 0-1 voorsprong. Sterker nog, net in de fase dat Merselo even iets verslapte, sloeg Castenray opnieuw keihard toe. Na een pegel op de paal van Frank V/eys, scoorde John Versteegen zijn tweede competitie-treffer uit de rebound. Direct daarop echter lag de eerste Merselo-treffer in het mandje. Er zat echter een luchtje - en dan bedoel ik niet dat aroma luchtje uit de kleedkamer tijdens de rust - aan dat doelpunt, aangezien.er een duidelijke overtreding werd begaan op Stdfan Weys Gelukkig herstelde Twan Fleurkens op slag van rust de voor Castenray voordelige marge van twee treffers door met een afstand poeier te scoren uit een in eerste instantie mislukte vrije trap. Na de thee wes het duidelijk dat Merselo het bekende pompen of verzuipen spelletje zou gaan spelen. En toen 7 minuten na de hervatting Merselo onnodig dichterbij kwam, moet menig Castenray-supnorter de wenkbrauwen hebben gefronst. Maar de S.V.C'.-ploeg beet zich steeds vaster in de steeds vermoei der rakende geel-zwarten en kwam zowaar via üohn Versteegen aan de vierde tfflffer. En opnieuw heette de aangever Henk Stiphout De wedstrijd leek beslist, maar de scheidsrechter meende na een actie van Gerrit Zico - goed spelend als rechtsback - de bal op de stip te moeten leggen. Merselo-doelman Brandts kwam zö oog in oog te staari met collega Henk Versteegen, maar routinier Brandts had de zenuwen niet onder controle en faalde jammerlijk vanaf de elf meter. Even later mocht Castenray de verdiende zege begroeten, terwijl Merselo-,mag gaan nadenken over het beslist niet onverdienste lijke veldspel en het maken van cruciale verdedigingsfouten, die in de eerste klasse ongenadig worden afgestraft. Daar kwam S.V.C. het vorig seizoen zelf achter toen Afferden de Castenrayers in de tweede competitie-ronde een poeppie liet ruiken. En dan bedoel ik weer niet dat aroma-poeppie in de kleedkamer tijdens de rusti OSCAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 14