H.B.S. "Batavieren" JEUGDWERK e Onderlinge wedstrijd. Zaterdag 2 september is er een onderlinge wedstrijd aanvang 19.30 uur Dit is dan nog een goede training voor de eerste bondswedstrijd die volgende week wordt geschoten. Bondswedstrijd De eerste bondswedstrijd wordt verschoten op de banen van De Schutroe te Horst. De Batavieren hebben hier de volgende schietbeurten Vrijdag 8 september 12 personen Vertrek 18.45 uur Zaterdag 9 september 12 personen Vertrek 13.15 uur Zaterdag 9 september 6 personen Vertrek 17.45 uur Schutters vul de schietlijst in voor zondag 3 september Mededeling Dinsdag 5 september is er een bespreking aangaande de Bondswedstrijden en het verdere Bondsprogamma Het bestuur nodigt bij deze alle schutters uit om op dinsdag 5 september om 19.30 aanwezig te zijn. Als er schutters zijn die de Bondswedstrijden niet mee schieten dienen dit door te geven aan Jan Vissers voor Zondag 3 september. Receptie Batavieren Vrijdag 15 september van 20.00 tot 21.30 uur. Opendag Batavieren Zondag 17 september van 14.00 tot 18.00 uur. TRAINING. Zondag 3 september is er weer een training onder leiding van Gerrit CremersAanvang 11.00 uur Iedereen is van harte welkom, De Eerste de Beste Zaterdag 2 september kunnen jullie weer gaan strijden om de titel de Eerste de Beste. Wie kan het beste zijn zenuwen in bedwang houden of wie kan het snelste chips eten of wie heeft de grootste mond enz. enz. enz. Kom naar "de Wis" waar we beginnen om 20.00 uur en eindigen om 22.00 uur. Onkosten f. 2,50 p.p. LANDELIJKE COLLECTE NEDERLANDSE KANKERBESTRIJDING. Dit jaar bestaat de nederlandse kankerbestrijding/koningin Wilhelmina Fonds 40 jaar. In 40 jaar zijn opvallende resultaten bereikt bij het opsporen en de behandeling van kanker. Tegenwoordig geneest gemiddeld 50% van alle kankerpatiënten. Van kinderen met kanker geneest circa 70%. Onder meer door nieuwe medicijnen en verbeterde bestralings apparatuur is de kans op genezing toegenomen. Mede door uw gulle bijdrage en de enorme inzet van de collectanten, die uw bijdrage komen halen, zijn de vooruitzichten van de kankerpatiënt verbeterd. Om. nog betere resultaten te bereiken in het bereiken in het gestrijden van kanker zou de nederlandse kankerbestrijding graag nog meer onderzoek willen steunen. Helaas moeten veel kwalitatief goede subsidie-aanvragen worden afgewezen, omdat er meer aanvragen zijn can beschikbare gelden. Naast wetenschappelijk onderzoek is ook het geven van voorlichting een belangrijk onderdeel van de kankerbestrijding. Denkt u maar aan informatie over het voorkómen en de vroege ontdekking van kanker. Ook voor onderwijs en opleiding en voor de steun aan verenigingen van kankerpatiënten is geld nodig. Ook uv/ gift blijft dus hard nodig!!!! U treft deze week een collectezakie van de kankerbestrijding aan bij de schans, wat in de periode van vrijdag 1 september tot 10 september bii u wordt op gehaald flpor leden van Handbooqschutterij De Batavieren. 13 cAsreNRAy

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 13