SVC '64 '89 SS 2 Met de jubileumreceptie van afgelopen zondag kwam er een eind aan de viering van het 25-jarig bestaansfeest van onze sportvereniging. Terugblikkend mogen we stellen, dat het een in alle opzichten prima geslaagd feest is geweest. Dat is vooral te danken aan de medewerking en de tomeloze inzet van velen. Hen willen wij dan ook bijzonder hartelijk bedanken voor de bijdrage aan dit mooi feest. Zoals dat bij dit doort gelegenheden meestal het geval is, is er veel werk verzet achter de schermen. Werk dat voor de commissieleden niet onopgemerkt is gebleven en we vinden het dan ook jammer, dat het ondoenlijk is, al deze mensen persoonlijk te bedanken en hun werklust en enthousiasme op de juiste wijze te honoreren. Ze zouden het ten volle verdienen! Maar u mag van ons aannemen, dat onze erkente lijkheid voor deze grote dosis ijver erg groot is. Allemaal heel, heel hartelijk bedankt! In het bijzonder wil ik dank zeggen aan de leden van de jubileumcommissie: Ria Camps, Ria Geerets, Jan Arts, Leo Büddiger, Theo Houwen, Jos Janssen en Piet Maes. Hun grandioze medewerking en inzet zorgden voor een goede organisatie van deze jubileum viering. Verder danken we iedereen die blijk heeft gegeven van zijn of haar belang stelling voor ons feestprogramma. Alle aktiviteiten werden naar onze mening goed bezocht. Mensen bedankt!! Jubileumcommissie 25 jaar SV Castenray Jan Strijbos, voorzitter Jeuadaktiviteiten Dnder prachtige weersomstandigheden hebben we het middagprogramma af kunnen werken. Naar datgene te oordelen wat we gezien hebben heeft de jeugd zich uitstekend vermaakt. Vooral het luchtkussen was een trekpleister Uiteraard was er ook een prijsuitreiking, waarbij de volgende 6-8 jaar: 1. Rian Peeters 2. Bart Emonts 3, Tom Strijbos S - 10 jaar; l.Loes Cox 2.Michiel Houwen 3.Sander Dinghs 10 - 12 jaar: 1. Donna Rambags 2. Jessie Cox 3. Nicole Classens 's Avonds werd er erg enthousiast gefietst door de 12 ploegen. Onderlinge rivaliteit, een zaal vol stemming en volop premies voor de fietsers zorgden hiervoor. Sprintkampioen van de Castenra.yse jeugd werd Ronnie v. Osch. De winnende ploeg was de ploeg o.l.v. Petra v. Rhee, bestaande uit Debbie Kuypers ellen Vroemen Franka Dinghs Inge Saris. Alle prijswinnaars uiteraard van harte gefeliciteerd, maar ook een hartelijke dank voor alle andere deelnemers, zowel 's middags als 's avonds voor de fantastische manier waarop jullie meegedaan hebben. Ba 11onnenwedstrijdmet spanning zitten we te wachten op de eerste kaartjes, die nu zo langzamerhand wel zullen terugkomen. Deze kunnen ingeleverd worden bij Jos Janssen, Lollebéekweg 63. i ot. slot bedanken we alle helpers, helpsters en coaches, die dit festijn mogelijk gemaakt hebben. Speciale dank hierbij voor de leden van de werkgroep jeugdaktiviteiten bestaande uit wim Classens, Harriet Du.ykers, Lucien Weys en Meggie Seykens S.V. CASTENRAY winnaars;

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 2