SVC "64 -89 15 Slotweekend Jubileumfeesten Onze zilveren sportvereniging maakt zich op voor de afsluiting van de Jubileum feesten. Vandaag, 18 augustus, is het een dag voor de jeugd. Om.16.45 uur geeft voorzitter Hay Willemssen van SV Castenray het startsein voor een groots spellencircuit. Hieraan kan worden deelgenomen door alle kinderen van de basisschool. Bij "de Wis" staan diverse zeer aantrekkelijke spellen opgesteld, die bij de jeugd zeker zullen aanslaan. Ook zijn er enkele leuke prijsjes te winnen en belooft het een middag vol spanning, ontspanning en verrassingen te worden. Zeker niet in het minst ook door de ballonnenwedstrijd. Voor wie zal de post het verst komen? Misschien voor jou, als je ook meedoet! Voor de jeugd van 12-18 jaar is er vanaf 20.00 uur een groot wielerfestijn in "de Wis". We weten dat Twan Fleurkens de sprintkampioen bij de volwassenen is, maar wie wordt de Castenrayse Jeugdsprintkampioen En welke ploeg toont zich het rapste bij de klassementswedstrijd op de onderdelen sprint - achtervolging - koppel Kom vanavond naar het gemeenschapshuis en u maakt het "life" mee. Moedig onze jeugdige sporters aan en zet eventueel een premie op uw favoriete renner of ploeg. De prijsuitreiking zal rond 23.00 uur plaatsvinden. Morgen is een dag waarop vooral de leden en oud-leden actief bezig zijn. Om 14.00 uur begint in het sportpark "Heesakker" een korfbalwedstrijd tussen enerzijds oud-leden en anderzijds huidige korfballeden. Bij dit sportevenement verwachten we op zijn minst alle korfbaldames, jong en oud. Om 15.00 uur klinkt het beginsignaal voor een heel bijzondere voetbalwedstrijd. Dan namelijk speelt het allereerste kampioenselftal, dat in het seizoen 1965-1966 na een zinderende beslissingswedstrijd tegen Venray 4 met 2-0 met de eer ging strijken. Tegenstander is een Castenrays selectieteam. Sommige oud-voetballers komen zelfs van ver naar Castenray toe. Jeu Kunen b.v. komt over uit Engeland, de maker van beide doelpunten tegen Venray 4, Jan Swinkels, komt uit Hilversum en zo zijn er meer die van buiten Castenray moeten komen. Grensrechter bij de oud-kampioenen is ere-voor- zitter Antoon Dinghs, die toondertijd eveneens de vlag hanteerde. Bij de andere ploeg fungeert oud-secretaris Piet Jakobs als grensrechter. De wedstrijd op de "Heesakker" staat onder leiding van ex-B scheidsrechter Toon Dinghs. We rekenen ten minste op de aanwezigheid van alle actieve leden bij deze wedstrijd. De toegang is gratis. Om 18.30 is er in de kerk een jubileummis uit dankbaarheid. Deze eucharistieviering wordt samen met mhr. pastoor geheel verzorgd door leden van onze vereniging. De muzi kale opluistering geschiedt door een instrumentaal dubbelkwartet o.l.v. Louis Vroemen en een gelegenheidskoor bestaande uit ,15 dames en 12 heren. Dit staat o.l.v. Piet van Wegberg en organist Piet Kuijpers. Alle muzikanten en koorleden zijn tevens lid van de sportvereniging. Uiteraard rekenen we op een volle kerk; niet alleen leden en oud leden, maar ook veel andere Castenrayse mensen hopen we te mogen begroeten in deze bijzondere viering. Aansluitend aan de Eucharistieviering vindt in het gemeenschapshuis een reünie met koffietafel plaats. Voor de koffietafel heeft men zich op kunnen geven. Degenen die zich niet opgegeven hebben, zijn welkom vanaf 21.15 uur. Tijdens de reünie zullen om ongeveer 21.30 uur de 22 jubilarissen gehuldigd worden, allen 25 jaar lid van de vereniging. Om ongeveer 22.00 uur zullen er enkele leuke sketches worden opgevoerd en verder is er gezellig dansmuziek van een orkest. We verwachten een groot aantal leden en oudleden met hun echtgenote of verloofde. Zondag a.s. worden de jubileumfeesten afgesloten met een receptie. Deze wordt gehou den in het gemeenschapshuis van 11.30-13.00 uur. Ongetwijfeld zal het bestuur van S.V.Castenray vele felicitaties in ontvangst mogen 'nemen van zusterverenigingen, Castenrayse verenigingen en instanties, maar hopelijk ook van heel veel andere mensen die onze eigen dorpsvereniging een goed hart toedragen. En wie doet dat eigenlijk niet??? g jj S.V. CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 13