RUITERCLUB LV3 Uitslag paardenconcours te Horst Viertal 5e prijs Dressuur Bil Wendy Donders 3e prijs Springen B Carla Wisraans 3e prijs Oud Ijzer Aktie A.s. zaterdag wordt er weer oud ijzer opgehaald. Zijn er mensen die veel oud ijzer hebben, willen die het even doorgeven aan Piet Hoeymakers (tel.: 1470). Dit omdat er dan misschien al vrijdagavond geladen kan worden. Limburgse kampioenschappen te Meerlo voor pony's A.s. zondag worden de Limb, kampioenschappen te Meerlo gehouden. Van Castenray mag Nanette van Dijck met Peps Mouth Rory hieraan deelnemen in de klasse springen D.L. Nanette veel succes. Bruiloft A. Vullings en W. Classens Vrijdag 25 augustus a.s. trouwen A. Vullings en W. Classens. Alle ruiters en pony- ruiters worden om 13.00 uur verwacht bij P. Jenneskens voor het begeleiden van het bruidspaar naar de kerk en feestzaal. Adreswijziging secretaris Het nieuwe adres van de secretaris wordt m.i.v. 29 augustus: Past. Verheggenstraat 17 5811 BM Castenray tel.: 1904 Uitstapje maandag 4 september We vertrekken om 8.30 uur bij de kerk. Ons eerste reisdoel is het "Grugapark" in Essen, daar komen we aah 10.00 uur. Dit is een heel groot natuurpark waarin allerlei soorten tuinen en dieren te bezichtigen zijn o.a. rozentuinen, tropische tuinen, bergtuinen, een Japanse tuin, kruidentuin, bossen. Het is verstandig een paar goede wandelschoenen te dragen, hoewel het park ook via een treintje te bezichtigen is als men minder goed ter been is. Er liggen meerdere restaurants waar honger en dorst gestild kunnen worden. Om 14.00 uur vertrekken we naar "Villa Hugel" van de Fam'.Krupp. Hier vlakbij ligt de Buldeneysee waarop je een boottocht kunt maken of op een terrasje zitten of wandelen, 17-00 uur vertrekken we hier weer. Na een goed diner in Bracht zullen we 20.30 uur weer thuiskomen. Denk aan een geldig paspoort. Kosten f. 35,00 Opgeven bij Nél Kuijpers tel.: 1725- s.v.p. zo spoedig mogelijk. Uiterlijk 20 augustus Compu tercursus Deze start op 5 september. 1e les dinsdag 5 september van 19-20 tot 22.00 uur in scholengemeenschap Jerusalem te Venray. Bloemsierkunst Groep I op 6 september Groep II op 13 september Modeshow 20 september is er een modeshow in "de Wis" die wordt verzorgd door Modecentrum Frans Theelen uit Horst. Daarvoor hebben we personen nodig die als mannequin willen fungeren. Diegene die hier interesse voor hebben kunnen zich zo snel mogelijk opgeven We zoeken dames van onze vereniging, tieners en kinderen. Dus allerlei soorten maten. Is dit iets voor je, dan kun je bellen naar Nel Kuijpers, 1725. 1 I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10