LVB «8 DORPSRAAD P.S.Z. 't STEKSKE tennisclub 7 Afgelopen zaterdag zijn we met de kinderen op stap geweest naar het recreatie-, centrum "de Tongelreep" in Eindhoven. Het was een zeer geslaagde middag. De kinderen waren zeer tevree en hebben zich kostelijk geamuseerd. Na in Castenray weer ge arriveerd te zijn, kregen ze nog een traktatie, die door onze Ere-voorzitster mevr. Dien Classens-Vissers geschonken was. Daarvoor willen we haar hartelijk bedanken. Dit uitstapje was voor herhaling vatbaat dachten we. Hopelijk tot een volgende keer. Het winterseizoen 1988-1989 zit er op. Nu houden we ook onze zomerstop. We wensen iedereen fijne en zonnige vakantiedagen, zijn voor ons allemaal en ook de blagen. Op 5 september beginnen we dan maar weer, met een uitstapje voor de leden deze keer. Dan zien we jullie met velen als het kan, en is de reis niet voor niets, misschien wel met honderd man Prettige vakantie namens het bestuur. Aanleg fietspad langs de Castenrayseweg Van de gemeente Venray hebben wij bericht gehad dat er wellicht een mogelijkheid bestaat tot aanleg van fietspaden aan beide zijden van de Castenrayseweg, vanaf kruising Campagnestraat tot aan de kruising Heesakker. Het Rijk wil hierin een sub sidie verlenen van 65%. De overige 35% zou de gemeente moeten financieren. Aangezien de gemeente hiervoor echter geen gelden beschikbaar heeft, hebben zij overleg gevoerd met Rijkswaterstaat, de aanlegger van de R73, over het volgende alternatief: Bij de aanleg van de R73 moet de huidige tunnel aan de Tunnelweg worden gesloopt en worden herbouwd omdat deze hoger moet komen te liggen. Bovendien moet onder het nieuwe wegvak eveneens een tunnel worden gebouwd. Voorgesteld is nu om de bouw van deze tunnels achterwege te laten en de gelden die daarvoor bij Rijkswaterstaat vrijkomen te besteden aan het fietspad langs de Castenrayseweg. Dit betekent dus dat de onderdoorgang onder de autoweg dan komt te vervallen en dat in ruil daarvoor het fietspad komt. Hoewel het gemis van de tunnel zeker enige ongemakken met zich brengt, weegt dit naar mening van de dorpsraad niet op tegen de voordelen van de verkeers veiligheid bij fietspaden langs de Castenrayseweg. Indien er belanghebbenden zijn die deze mening niet kunnen ondersteunen dan wel anders zins een reactie willen geven kunnen dit doen tot en met a.s. dinsdag 11 juli bij J. Bastiaans, tel.: 1780 en H. Dinghs, tel.: 1823. Aan deze reactietermijn moet u zich strikt houden aangezien de gemeente voor 1 augustus a.s. hierover moet besluiten. De Dorpsraad Als u denkt mijn kind kan ook naar de peuterspeelzaal of wilt u inlichtingen, bel dan bij Maria Dinghs, tel.: 1659- Verder wensen wij iedereen prettige vakantie en voor de peuters tot ziens op 15 augustus a.s. in "de Wis". Bestuur en de Leidsters Zomertoernooi 30 juli Speelwijze: Dames- en heren-enkelspel. Ook voor junioren t r Inschrijfgeld: f.2,50 per persoon. RLiyCASTENRAY Inschrijvingen moeten voor 23 juli binnen zijn bij Ans Bonekamp. P-s. Schrijf maar meteen in, want tijdens de vakantie wordt het misschien vergeten! w héét

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 7