FANFARE Op ZS juni nopen onze ouders en grootouders THEO VDVOORT CATHARIMA V.D. VOORT - V. RIJSWICK hun souden huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid zal op zo. 25 juni een H. Mis worden onsedrasen in de oarochie- KerK van Castenrav. Nassauflat 39 6301 LX Broekhem Valkenbura 16-17-18 Juni "Zomerfestijn'89" zie werkschema. Woensdag 21 Juni 20.00 uur repetitie fanfare i.p.v.donderdag Even onthouden! 24 juni Fin.rondgang. 25 Concert te Broekhuizenvorst. 25 "Bergtaler Musikanten" in De Linde te Oirlo 19-00-20.30 uur 29 Repetitie fanfare (laatste repetitie voor de zomervakantie). 01 juli Oud papier. "Wandelvierdaagse" Afgelopen zondag moest de fanfare verstek laten gaan bij het défilé van de vier daagse te Venray. Er waren teveel musikanten verhinderd om die dag present te zijn. De meeste afmeldingen ontstonden doordat men zelf meewandelde in de vier daagse. In de ogen van het bestuur een geldig excuus om niet mee te kunnen musiceren. Samen met nog enkele andere afmeldingen betekende het wel dat slechts 50 a 60 van de normale sterkte aanwezig kon zijn. Voor het bestuur was dit aanleiding (na de repetitie van donderdag 1 juni) te besluiten dit jaar niet mee te doen aan de vierdaagse. In principe zijn we volgend jaar weer van de partij, omdat ons uitgangspunt is en blijft dat we bij dergelijke evenementen aanwezig dienen te zijn Het bestuur. Prominentenrit Wielerspektakel Vrijdag 16 juni: In verband met het overlijden van de heer Hay Reijnders gaat de Prominentenrit van de oud-prinsen op vrijdagavond niet doo Zaterdag 17 juni: In de pauze van het "Wielerspektakel" om 20.45 uur, treden 4 "Caselse voorzitters" aan voor hun prominente sprint. Dat zijn Hay Willemssen (voorzitter SV Castenray), Stef Lintzen (voorzitter Stg. Gemeenschapshuis), Piet van Wegberg (voorzitter fanfare Dorpsklank) en Jan Bastiaans (voorzitter Dorpsraad Castenray) Zij zullen ongetwijfeld voor 'net nodige "spektakel"zorgen. Aanmoedigingen uit het publiek zullen ze hard nodig hebben. Dus op naar "de Wis" om een en ander mee te beleven. Voor meer informatie omtrent de wedstrijd; zie de Schans van vorige week. Op beide dagen is de zaal open om 19-00 uur. .m .i »i w

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 4