S.V.C.-senioren S.V.C.-junioren S.V.Castc Herinnering: Feestavond 3de efftal op 9 juni a.s. TE KOOP f J^§d®deling_le_elftalj_ Morgen, zaterdag 10 juni, worden alle spelers en begeleiders om 19.45 uur per fiets en in het bezit van potloot of pen in ons clulokaal café Hesen verwacht. Vandaar vertrekken we in groepen van 4 en hopen via een speurtocht in Maashees te arriveren op de de Goeystraat 20, waar de avond verder in gezelligheid wordt doorgebracht. Natuurlijk wordt ook gerekend op alle dames(ook per fiets). de organistatie. Uitstapje Dl en D2. Vorige week schreven we dat we om 9„00u. op het sportpark zouden vertrekkenmaar hierin is verandering gekomen. We vertrekken om ongeveer 9„0öu. met de trein vanaf het station in Oostn(m. De Oirlose spelers verzamelen zich om half negen bij de kerk in Oirlo de Lastenrayse om kwart over acht bij de kerk in Castenray en gaan dan met de fiets naar üxrlo/Dostrum. Zorg voor goede kleding en neem eten en drinken mee. We wensen jullie een prettige dag toe Vertrek bij Cafe Hesen om 19.30 uur. Speciale oproep aan de heren: vergeet de 5 minuten voordracht niet. Er gaan geruchten dat de dames reeds een groots optreden hebben voorbereid. Laten wij dus niet achterblijven!! a AARDBEIENPLUKKERSSTERS) niet beneden 12 jaar Keijsers, Kreuzelweg 27, Horst tel.: 04787-1603 geraniums, fuchsia's, vlijtige liesjes, begonia's en nog diverse perkplanten. verpakking meebrengen s.v.p. van 12.00 - 13.00 gesloten Chr. Verstraaten, Venrayseweg 135, Horst 1 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12