SVC '64-89 as 1 5 Morgen, zaterdag 13 mei, zal de start plaatsvinden van het feestprogramma zoals dit is samengesteld ter viering van het 25-jarig bestaan van onze sportvereniging. Het was op maandag 7 december 1987, dat een groep mensen/op uitnodiging van het be stuur van SV Castenray voor de eerste keer bij elkaar kwam, om te komen tot de samenstelling van een jubileumcommissie. Deze werd gevormd door: Jan Strijbos voorz., Theo Houwen secr., Piet Maes penningm.Leo Buddiger, Ria Camps, Jan Arts, Ria Geerets, en Jos Janssen. Tijdens deze eerste bijeenkomst werden al diverse suggesties gedaan omtrent de festiviteiten en al vrij spoedig kon het definitieve programma worden vastgesteld. Voor de verschillende programmaonderdelen werden kleine werkgroepjes geformeerd, die een heleboel voorwerk verrichten en zich bezighielden met een stuk concrete uitvoering. En momenteel is de jubileumcommissie zover dat het eerste deel van het programma volledig gestalte heeft gekregen. Het tweede gedeelte vindt plaats in augustus van dit jaar. Morgen wordt het programma geopend met de officiële aanbieding van de jubileumuitgave "25 Jaar SV Castenray" aan Hay Willemssen, voorzitter van de sportvereniging. Deze aanbieding zal plaatsvinden in "de Wis" tijdens de feestavond ter afsluiting van het sportseizoen '88-'89. Tevens zal dan een herinneringsglas worden aangeboden, dat speciaal voor het zilveren jubileum gemaakt is. In de loop van de volgende week zal de jubileumuitgave gratis huis aan huis bezorgd worden in Castenray waarbij u tegelijkertijd in de gelegenheid wordt gesteld een herinneringsglas tegen bijna de kostprijs te kopen (f.1,50). Uiteraard hopen we dat u het jubileumboek met enige interesse zult willen inzien, daar de vervaardiging ervan veel tijd en kosten met zich mee heeft gebracht. Mocht u er totaal geen belangstelling voor hebben, dan kunt u het boekwerkje eventueel terugbezorgen bij de sportvereniging, zodat anderen er gebruik van kunnen maken. Op zaterdag 20 en zondag 21 mei wordt het feestprogramma voortgezet met een groot korfbaltoernooi voor junioren, senioren en recreanten op de "Heesakker". Op zaterdag 27 mei is er een veteranentoernooi voor voetballende dertigers en veer tigers Natuurlijk hopen we als organiserend comité, dat veel Castenrayse mensen van hun be- langstelling bij de verschillende festiviteiten zullen blijk geven. We wensen u alvast een aangenaam verpozen toe. - Onderhoud en Reparatie - APK-keuringsstationklaar terwijl wacht - Schade-expertises - In- en verkoop van auto's - Banden, uitlaaten en accu's - Vakantieklaar maken van Uw auto De Kreitenberg" Kreuzelweg 4 5961 NM HORST Garagebedriif 04709-6520 S.V. CASTENRAY "r\„ *r__ - j

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 15