JEUGDWERK v. Lierop mode Bloemenactie Vanmiddag vanaf half twee komen we weer langs met verschillende planten en snij bloemen. De opbrengst hiervan wordt besteed aan de Doeweek. Doldwaze tocht Iedereen heeft het al over de te gekke tocht. Je zult voor te dwaze opdrachten komen te staan, dus zorg voor voldoende bescherming. Je kunt je hiervoor nog opgeven t/m 24 mei bij Frank Weijs. Onkosten zijn f. 2,50 p.p. Wandelvierdaagse Volgende week woensdag 17 mei willen we voor de eerste keer gaan oefenen. Heb je je nog niet opgegeven en wil je toch mee doen dan wordt je verwacht om 18.30 uur bij de Wis. Dit geldt ook voor diegene die zich al opgegeven hebben Rollebol Opgeven kan nog steeds bij Ine Theeuwen {tel.1812) Jeugd-Wielerronde 1989 Hé, al ooit bij Lierop Mode geweest daar moet je zijn als je leuk en betaalbaar gekleed wilt gaan. Die hebben een uitgebreide collectie dames- en herenkleding. Je vindt er meer.... Je betaalt er minder. Jongens en meisjes daar is ie weer voor de 15e keer jullie jeugd-wielerronde door Noord-Limburg. Van maandag 3 juli t/m vrijdag 7 juli dit jaar, waarbij Castenray als finisch c.q.startplaats aangewezen is en er zal dit jaar één overnachting bij zitten. Ben je in die week 10, 11, 12 of 13 jaar dan kun je je opgeven bij Ine Theeuwen, tel.: 1812. Collecte t.b.v. A.V.O. Nederland Jongens en meisjes a.s. dinsdag 16 mei willen wij jullie hulp vragen om mee te helpen bij het collecteren t.b.v. A.V.O. Nederland. Opgave Antoinet Snellen, tel.: 1879- Bijeenkomst 18.00 uur in "de Wis". AVO is een landelijke vereniging die zich al meer dan 60 jaar inzet voor gelijke kansen en mogelijkheden voor gehandicapten Om de werkzaamheden ten behoeve van gehandicapten te kunnen blijven voortzetten houdt AVO één keer per jaar een lande lijke collecte. Onder het motto "wie geeft, denkt aan een ander" wordt deze in de periode van 15 t/m 21 mei a.s. ge houden Het jeugdwerk zal a.s. dinsdag bij u huis aan huis de collecte-zakjes op komen halen (18.00-19-00).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 14