H.B.S. "Batavieren" OUDERENBOND le Zestal 2e Zestal J. Vollenberg 235 punten Ant. Dinghs 199 J. Vissers 217 J. Tacken 198 M. Smulders 216 G. Cremers 197 B. Emonts 211 G. Kunen 176 W. Jacobs 207 H. Cremers 168 H. Smits 205 J. Peeters 144 1291 1072 LOTING KONINGSCHIETEN. Dinsdag 9 Mei zal de loting van het koningschieten plaats vinden om 19.45 uur, voor de schutters die niet aanwezig zijn zal voor geloot worden KONINGSCHIETEN. Zondag 14 Mei le Pinksterdag zal weer het jaarlijkse koningschieten van De Batavieren weer plaats vinden. Maar er zal eerst een groepsfoto gemaakt worden, hier heeft ieder Lid bericht van ontvangen,dus laten we er zoveel mogelijk er zijn. In de week van 8 t/m 14 mei zullen de collectezakjes door leden van de ouderenbond bij u worden opgehaald. foto-album 50 jaar parochie Van verschillende leden bereikte ons de vraag of er mogelijkheden zijn het foto album 50 jaar parochie nog eens in te kunnen zien. Na informatie hierover bleek dit mogelijk. Voor diegenen die interesse hebben zal hiervoor gelegenheid gegeven worden in "de Wis" op één, of gezien de belangstelling, meerdere donderdagen. Data worden naderhand bekend gemaakt. Als u dus gaarne deze album wilt inzien, even een berichtje of telefoontje aan M. Vullings, tel.: 1369 of M. Drüggen, tel.: 1877, liefst in de komende week. We kunnen dan een schema maken, zodat een ieder het album rustig kan inzien. dagtocht ouderenvereniging Voor ons jaarlijks dagje uit is dit jaar gekozen voor een reis naar België op 28 juni met als hoofddoel de mooie stad Brugge. We reizen met een comfortabele touring-car voorzien van bar en toilet van Reisbureau v.d. Munckhof uit Horst. De route loopt via Eindhoven richting Antwerpen, langs de kust met o.a. Oostende, Zeebrugge enz. naar Brugge, waar enkele gidsen ons aan de hand van een rondleiding wijzen op de vele bezienswaardigheden. Ook. is er gelegenheid om in paardekoetsen de mooie gedeelten te bezichtigen. De koffiestops, de lunch en het diner worden op Nederlandse bodem gebruikt. Een legitimatiebewijs in iedere vorm is voldoende voor België. De totale kosten, alles inbegrepen zijn f. 55,00 per persoon bij voldoende deelname Dit gaarne te voldoen bij opgave van deelname bij M. Vullings, tel.:1369 of bij M. Drüggen, tel.: 1877- We vertrekken 's morgens op woensdag 28 juni om 8.30 uur bij de kerk en hopen omstreeks 22.00 uur thuis te zijn. Alvast een plezierige dag toegewenst. Hefc bestuur>

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 4