B.S. - "de Stek" 9 RUITERCLÜB Aanmelding nieuwe leerlingen schooljaar 89-90 Op .dinsdag 2 mei a.s. is er voor de ouders de gelegenheid hun kind te laten inschrijven op onze basisschool. U kunt daarvoor tussen 16.00 - 18.00 uur terecht. Zou de datum en/of tijd niet schikken dan kunt u altijd een andere afspraak maken. De ouders die nog geen kinderen op school hebben kunnen misschien beter wat later komen, bijvoor beeld na 17-00 uur. Dan is de wachttijd niet zo lang. Het gaat bij deze aanmel ding om kinderen die in de periode tot aan de zomervakantie 1990 vier jaar worden en die u in het nieuwe schooljaar bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd onze school wenst te laten bezoeken. Omdat het aantal kinderen in de kleutergroep groot wordt komend schooljaar, stellen we voor de kinderen die nog in mei en juni 1990 4 jaar worden, nu niet aan te melden, maar pas volgend schooljaar. Om de juiste persoonlijke gegevens te noteren, is het raadzaam uw trouwboekje mee te nemen. Naast de inschrijving bij de direkteur van de school, kunt u tevens kennis maken met de leerkracht van basisgroep 1, juffr. Riet Peeters. Vrije dagen Op 4 en 5 mei a.s., Hemelvaartdag en Bevrijdingsdag is er geen school. Attentie kinderen basisgroep 4: vrijdag 3 mei om 9.30 Schans nieten en bezorgen. H. Communie Op zondag 30 april a.s. zullen 9 kinderen van onze school uit basisgroep 2 de H.Hostie voor het eerst ontvangen. Deze kinderen zijn: Bart Emonts, Patrick.Cox, Angela Cox, Tijs van Wegberg, Suzanne Marcellis, Bas Geerets, Sanders v.d. Ven, Lonneke Peters en Sanne Jacobs. De H.Mis van 10.00 uur zal door hen verzorgd worden. Enkele kinderen uit basis groep 3 en 4 zullen hen begeleiden tijdens het zingen van de leidjes. De fanfare en meneer Pastoor zullen hen op school afhalen. Enkele banken in de kerk zijn gereserveerd voor hun ouders, broers, zusjes en grootouders. Op de banken liggen briefjes. Hopelijk wordt het voor hen een onvergetelijke dag. WIELERSPEKTAKEL 16 en 17 JUNI A.S. Zoals bekend organiseert fanfare "Dorpsklank" in het kader van het "Zomerfestijn '89" o.a. een twee-daags wielerspektakel op vrijdag 16 en zaterdag 17 juni a.s. Plaats van handeling: gemeenschapshuis !'De Wis". Er is op dit moment nog ruimte voor enkele ploegenAarzel dan ook niet en schrijf in voor dit gezellige en sportieve spektakel. Ook voor de wat minder getalenteerden zijn er volop mogelijkheden er een paarrleuke avonden van te maken. "Winnen" is namelijk niet de hoofdzaak, "meedoen" en plezier beleven wel! Waar gaat het ook weer om een, ploeg van twee fietsers en een coach die aanwijzingen geeft en aanmoedigt; onderdelen: 500 m. sprint, 1000 m. koppelwedstrijd, achtervolging. Twee avonden acher elkaar hetzelfde program, voor elke ploeg. mannen en vrouwen kunnen meedoen, mits 16 jaar of ouder. inschrijfgeld..yf; 10,00 per ploeg. Inschrijven is nog mogelijk tot uiterlijk 6 mei a.s. Reageer'dus snel. Opgeven kan telefonisch bij A.Kleeven - 1901 W.v.Rensch - 1796 W.Classens - 1201 P.v.Wegberg - 1762 Het nieuwe adres van de secretaris is: ^Bingelkruid 27 5803 BM Venray tel.: 04780-87993,;— A.s. zondag 30 april C.H. Paarden te Bergen A.s. donderdag 4 mei (Hemelvaartdag) C.H. Pony's te Bergen Beide concoursen vinden plaats op het Evenemententerrein te Well. - 'iA - i v\, v"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 9