LVB 5 8* Wat verder ter tafel komt: Dorpsgids: Geconcludeerd wordt dat al vrij snel na uitgave van deze gids de hierin staande gegevens al weer achterhaald zijn. Besloten wordt om jaarlijks^ aanpassingen als bijlage toe te voegen aan de Schans. 9Rondvraag -Wellicht is het geringe bezoek aan deze vergadering ook toe te schrijven aan de uitgebreide verslaglegging van het dorps- raadgebeuren in de Schans. Het niet verslaan van de dorpsraad vergaderingen zou inderdaad de nieuwsgierigheid kunnen aan wakkeren en daarmee wellicht het vergaderingsbezoek stimuleren. Het is echter juist een taak van de dorpsraad de inwoners steeds te informeren over haar werkzaamheden. Hieraan mag geen afbreuk worden gedaan. Misschien zou het eerder bekend maken -van dé dëtüm bok nog kunnen helpen. Besloten de datum voortaan op te nemen in de dorpskalender van de Schans. -Rustbank Matthiasstraat is weg. Dit is al geruime tijd aan de gemeente doorgegeven. Ook de kwaliteit van de rustbanken laat te wensen over, door groene aanslag. Bekijken of hieraan iets valt te doen. -Er is een fno%a over kabeltelevisie in de kerkdorpen uitge bracht, die in mei of juni in de gemeenteraad wordt behandeld. Afhankelijk van het aldaar te nemen besluit zal daarna een enquete worden gehouden voor de belangstelling. 10. Sluiting; De voorzitter sluit de vergadering en dankt alle aanwezigen voor hun inbreng. - Onderhoud en Reparatie - Schade-expertises - APK-keuringen - Banden, "uitlaaten en accu's - Winterbeurten Garagebedrijf "De Kreitenberg" Kreuzelweg 4, 5961 NM Horst ComputercursusInformatica Deze cursus behandelt de werking van de computer en geeft een indruk van de voor naamste. toepassingen ervan. U werkt ook tijdens de cursus met 2 personen aan 1 computer. Ook de gevolgen van het toegenomen computergebruik worden besproken, omdat deze niet alleen doordringt in het bedrijfsleven maar ook in privegebruik. De cursus is zo opgezet dat hij voor iedereèn begrijpelijk is en er geen speciale vooropleiding- nodig is. -• Het zijn 10 bijeenkomsten op een dinsdagavond van 19-30 - 22.00 uur te beginnen in september '89 te Venray inde;Open Universiteit. De kosten zijn f.40,00 en f.5,00 inschrijfgeld te voldoen bij opgave. De opgave in december j.l. was voorlopig en niet bindend. Iedereen 'dieaan de cursus. W.il deel nemen, dient zich nu opnieuw op te geven door een briefje in een envelop mét daarop vermeld curusus informatica naam en adres f.45,00 bij Nel Kuijpers, Campagne straat 6, in te leveren. 04709-6528

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 5