S.V.C.-senioren JEUGDWERK Uitslagen America 1 - EWC 4 - EEV 3 - Montagnards 7 - Mers.elo 4 - Wittenhorst 9 - Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 5 Castenray 4 5 1 1 11 2 1 2 1 1 0 1 0 aanvang 14.30 scheidsrechter M. Verhaegh 1111 10.30 Vriendschappelijk Programma zondag 30 april 2048 Castenray 1 - Melderslo 1 Westerbeekse Boys 3 - Castenray 3 Trainingen Dinsdag 2 mei a.s. geen trainen Vrijdag 5 mei a.s. laatste training van seizoen, aanvang 19.30 uur. Seizoen 1989-1990 Ook het volgend seizoen worden er weer 5 elftallen ingeschreven voor deelname aan de competitie. Afsluiting seizoen 1988-1989 Afgelopen zondag is de competitie voor de seniorenelftallen beëindigd ra.u.v. het 1e elftal, dat a.s. zondag de laatste competitiewedstrijd speelt. Jac en Truus, nog bedankt voor de heerlijke soep Het seizoen wordt afgesloten middels het buurttoernooi en feestavond op zaterdag 13 mei 1989 (voor indeling e.d. zie elders in deze Schans) '-'I FEESTAVOND, vierde en vijfde elftal: r. Bijeenkomst om half acht bij Café Hesen. Vandaar gezamenlijk vertrek per fiets'. Bij slecht weer gaan we met de taxi. EWC 4 - Castenray 2 In een matige wedstrijd, die geen winnaar verdiende, deelden EWC en Castenray de punten EWC kreeg de beste kansen, Castenray de meeste. Na een matte start van beide kanten, konden de Well-supporters als eersten jubelen. Na een hoekschop werd de bal on voldoende weggewerkt. Roger was kansloos, 1-0. Dat we voor rust nog gelijk kwamen, was de verdienste van onze nieuwe linksbuiten.. Erik Jacobs pikte de bal op rond de middenlijn, zette z'n TURBO aan en stopte pas, nadat hij.de bal van 20 meter in de kruising had gedeponeerd, 1-1. Ook na rust kwamen beide ploegen niet tot sprankelend voetbal. Een EWC-er schrok zich wezenloos toen...hij opeens voor open doel kwam. Van schrik knalde hij keihard op de paal. Even later kwam EWC op 2-1naar onze grensrechter Thei"Arendsoog"Jacobs kon de scheidsrechter overtuigen dat het buiten spel was. In dezelfde minuut scoorden wij 1-2; ook dit doelpunt werd, terecht, wegens buitenspel afgekeurd. Het bleef dus 1-1. Pepijn Houwen en Denny Wismans scoorden allebei een voldoende. Jongens bedankt. De competitie zit erop. Met 23 punten uit 22 wedstrijden hebhen we redelijk "gescoord". Een punt meer als vorig seizoen. Een woord van dank is op zijn plaats voor onze grens rechter?' Thei Jacobs en onze coach Alois Kuljpers. Sorry Jos Heidens, maar het was toch Alois. Zonder Alois en Thei zou het niet deze "jongehonden" een puinhoop zijn geweest;. Bedankt. - Zaterdag 6 mei afsluiting van het seizoen. Verzamelen om 20.00 uur bij het clublokaal. T. Bestuursvergadering: Maandag 1 mei a.s. bij Martien Duijkers, aanvang 20.30 uur Bloemenaktie: Vrijdag 12 mei houden we onzp jaarlijkse bloemenaktieDe opbrengst is bestemd voor de Doe-week. Meer gegevens volgende Schans. 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 11