20 Uiteraard gaan de felicitaties van het eerste elftal uit naar onze collega's in het derde team, die ongeslagen duidelijk maakten, dat ze in de vierde klasse niets te zoeken hebben! Mannen proficiat en bij voorbaat veel succes toegewenst in de derde klasse! En dan is er nog een netelige kwestie, die we even aan de orde moeten stellen of niet Karin?!?!?!?! Ons knorretje gevuld met naar schatting ruim 1800 gulden zit ergens in Castenray in een hok waarin hij niet thuishoort! Er is reeds een verzoek naar de A.V.R.O. onderweg, om de zaak via het programma "Opsporing verzocht" wereldkundig te maken. Bovendien heeft het eigen opspo ringsteam o.l.v. Stefan Holmes en Christjan Watson contact opgenomen met Daap Aap-, die heeft toegezegd a.s. vrijdagavond 14 april om 22.00 uur op de Heesakk«r te verschijnen, teneinde deel te nemen aan een meedogenloze speuractie Wat moet, dat moet!!!!! 0 S K N 0 R. DE ENGELSE WEEK VAN HET TWEEDE ELFTAL. Castenray 2 - Ysselsteyn 4 Goed gemotiveerd begonnen we aan deze zware klus. In de uit wedstrijd hadden we een wanprestatie geleverd en dat wouden we rechtzetten. De mouwen hoefden niet opgestroopt te worden - want het waren al korte mouwtjes. Met veel inzet en de harde wind in de rug, konden we de nummer 2 van de ranglijst zelfs even op eigen helft vastzetten. Echte kansen kregen we echter niet; maar Ysselsteyn evenmin. Bij het rustsignaal stond dan ook de bekende brilstand nog op het bord. Na rust kregen we het al meteen moeilijk. Ysselsteyn zette ons vast en met kunst en vliegwerk konden we nog even de nul handhaven. Maar er was geen houden meer aan. Ysselsteyn kwam dan ook verdiend op een 0-1 voorsprong, toen Huub, laatste man, een verre uittrap van de keeper ver keerd beoordeelde. Ook Roger was kansloos. We probeerden met man en macht het tij te keren, maar Yssel steyn bleef sterker. Na weer een verre uittrap van de Yssel- steynse doelman, werd het zelfs 0-2; ook al nam de speler de bal met de arm mee. Dat kon helaas door onze grens- en de f scheidsrechter niet worden gezien. Ook zonder dat doelpunt zou Ysselsteyn hebben gewonnen. Geen mooi begin van de "Engelse week", maar dinsdag gingen we naar Vierlingsbeek om het beter te doen. Het eerste half uur waren we oppermachtig en kregen enkele kansen. Uit een hoekschop van Rob Weijs kopte Jac Seijkens op de lat.; Behalve Mark Gellings, dacht iedereen, dat de bal achter het doel zou vallen, zodat hij verwoestend kon uithalen; 0-1. Hiermee wil k deze wedstrijd afsluiten, want er was niks positiefs meer te melden van Castenray-zijde. Nadat Rob Weijs een half uur voor tijd geblesseerd was uit gevallen, we hadden toen geen wissels meer, en we achterin een tegen een gingen spelen, kon Volharding uit een penalty de eindstand op 3-1 bepalen? in hun voordeel dus. En toen kregen we de koploper op bezoek, Swolgense Boys. Varken op de loop Vorige week zondagavond heb ik een blauw aangelopen varken gesignaleerd op de Roffert richting Heesakker. Ik heb hem thuis in een hok zitten. De eigenaar hoeft geen blauwtje te lopen als hij/zij maar reageert via de Schans. Tegen een redelijke beloning ben ik bereid hem weer af te staan. afz

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 20