19 Verder wil ik mede namens het gehele team diegenen bedanken die het afgelopen weekeind er voor gezorgd hebben,-,dat het kampioen schap als een echt feest gevierd kon worden. Graag zou ik hier enkele namen gaan noemen maar ik weet hoe gevaarlijk dat is. Daarom laat ik dat maar achterwege. Zij zullen zelf wel weten wie wij ais 3de elftal bedoelen. J.R. WITTENHORST 8 -r CASTENRAY 3 -5 In een af. en toe zeer goede wedstrijd is ons 3de er in geslaagd de 2 punten uit Horst: mee naar huis te nemen. En dit ondanks het ontbreken .van Toon Heidens en Lei Steeghs die 'beiden geblesseerd waren waarvan de.blessure van Lei helaas vrij: ernstig is. Zelfs het ongewone aanvangsuurhalf zeven op dinsdag 4 april, kon geen belemmering zijn om een prima wedstrijd te spelen. Aangezien ook de tegenstander uit Horst zich niet onbetuigd liet werd het toch geen makkie. Na een gelijk opgaande openingsfase was het Niek Buddiger die na ongeveer 20 minuten eerst de bal op de paal en daarna in het doel schoot. Wittenhorst gaf zich nog niet gewonnen maar onze achterhoede gaf weinig kansen weg en het -- wederom Niek die 10 minuten voor rust 0-2 liet aantekenen. Na de pauze had Wittenhorst de overigens niet zo harde wind in de rug maar ondanks het feit dat ze wat sterker werden, werd toch lange tijd de nul gehandhaafd mede door een aantal schitterende reddingen van onze doelman Wien Steegs. 10 Minuten voor tijd werd het na een corner toch 1-2. Even ontstond er toch twijfel over een goede afloop en omdat de,> inmiddels ingevallen Jan R. geen kans zag de Wittenhorstkeeper te passéren toeh hij vrij was doorgebroken bleef het spannend tot het eindsignaal. CASTENRAY-1 FESTIVAL DER GEMISTË 'KANSEN Als S.V.Cw eens royaal had willen uithalen dit seizoen, dan was Leunen 2 afgelopen zondag daarvoor het geschikte slachtoffer** :j geweeste Met name in de tweede helf t weigerden-de withemdén f echter de definitieve genadeklap uit te delen, waardoor cie ontmoeting onnodig hectisch werd. H - Een in de eerste helft uitblinkende Twan Fleurkens nam zijn ploeggenoten op sleeptouw en bekroonde zijn prima spel mét een fraaie treffer uit een indirecte vrije schop. Ook in Castenrays tweede treffer had eerstgenoemde een aandeel. Dat doelpunt kwam echter op naam van de hard werkende üohn Versteegeny die alert reageerde op gestuntel in de oranje achterhoede. Met een 2-0 voorsprong begon Castenray aldus aan de tweede helft, waarin Leunen probeerde optimaal te profiteren van het windvoordeelVoordat de "anschluss" -treffer tot stand kwam, had S.V.C. de zaak al lang kunnen en moeten beslissen, maar pas nadat opnieuw Oohn Versteegen met een tweede frommelgoal in de schijnwerpers was getreden, gaf de povere Leuhen-ploeg het verweer op, waardoor S.V.C. zich nu definitief verzekerd weet van een hernieuwd optreden in de Eerste Klasse! rechter, en leider van het 3de elftal. s v Castenray 3 KAMPIOEN 4e klasse

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 19