KORFBAL LVB B.S. - "de Stek" Horsterweg Lollebeekweg Klein Oirlo Tunnelweg-Roffert-Past. Verheggenstr.-Laikeswei Castelostraat - Buitendorpse leden Leeftijd vanaf 16 jaar en Kenriette Duykers Tel: 1543 Lucienne Veijs Tel: 1547 Marielle Tacken Tel: 1661 Bianca Kunen Tel: 1674 Anette Philipsen Tel: 1529 Toos Geerets Tel: 1488 Ine v.d. Pasch Tel: 1536 pelende junioren. Castenray - Dis DRAMATISCH Het treffen mat Dis begon voor diens tegenstander hoopvol. Er werd goed gespeeld door gebruik te maken van de nodige ruimte. Een fout in het verdedigingsvak werd echter abrupt afgestraft. Er werden goede mogelijkheden in ons aanvalsvak geschapen, maar in de afwerking misten we het nodige geluk. De dames van Dis wisten er net voor de rust nog een schepje bovenop te doen. Een weinig bemoedigende 0-2 ruststand dus. Een poging de 2e helft op dezelfde manier te beginnen als de eerste had weinig (zeg raar: geen) effekt. Slechte afwerking, ditmaal aan de zijde van Oirlo, bespaarde ons een zware nederlaag. Ten spijt moesten we aanzien dat een "hangende goal" van Toos door de scheidsrechter als verdedigd werd beschouwd. Onze speelwijze liet nogal wat te wensen over. Dis wist daar nog tot 2 keer toe van te profiteren. En toch wel de moeite van het vermelden waard, is dat Annemie Vollenberg nog enigzins onze eer wist te redden. Dit mocht echter niet meer baten, de rode lantaarn zit stevig in onze handen gedrukt. - Toch voorspellen we- U dat we onze plek in de eerste klasse zullen handhaven. V Voetballers van het derde team: Gefeliciteerd met jullie kampioenschap en daaraan verbanden promotie. De gedachte aan de komende wedstrijd tegen jullie maakt ons nu toch wel een beetje zenuwachtig. KROES Vlooienmarkt De opbrengst van de vlooienmarkt van afgelopen zondag was f.1.937,70. Iedereen die op welke wijze dan ook heeft meegeholpen aan het welslagen van de vlooienmarkt, willen wij hiervoor hartelijk bedanken. a.s. woensdag 19 april Een avond over "Alcohol en drugs" en die begint om 20.00 uur in "de Wis". Dorpskalender LBV 1 juli kinderuitstapje 5 sept. uitstapje Zaterdag 15 april is de sportdag van de Venrayse Atletiekvereniging. Aanvang half twee op sportpark "de Wieën". Inschrijving ter plaatse nog mogelijk. Kosten f. 1,50. Vervoer e.d. moet ieder voor zich regelen. Dit gebeurt dus niet via de school.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 14