S.V.C.- senioren Uitslagen Dis 1 - Castenray 1 2-0 Castenray 1 - SV' Lottum 1 - 0 Castenray 2 - Ysselsteyn 4 0-2 Castenray 3 - Wanssum 4 2-2 Castenray 4 - Meerlo 5 3-2 Castenray 5 - Venray 9 1 - 6 Programma zondag 9 april 2071 Castenray 1 2375 Castenray 2 2577 Castenray 3 2583 Castenray 4 Castenray 5 Leunen 2 Swolgense Boys 2 Griendtsveen 3 Leunen 7 vrij aanvang scheidsrechter A. v.d. Hoek 1155 wedstrijdleider 6030 idem idem P.I.S, MAATJE TE GROOT VOOR CASTENRAY S.V.C. heeft in de uitbeurt tegen het Oirlose D.I.S, geen revanche kunnen nemen voor de eerder geleden nederlaag. Evenals in de eerste ontmoeting waren de groenhemden de betere ploeg, met name in aanvallend opzicht. Toch had het eerste D.1,S-doelpunt voorkomen kunnen worden, ale de S,V,C.-achterhoede iets secuurder had gedékt. Waren de twee ploegen in de eerste 45 minuten redelijk aan elkaar gewaagd, in de tweede helft namen de Oirlonaren het heft in handen en brachten dat middels een (schitterende) tweede treffer tot uitdrukking. Aanvoerder Theo Hellegers joeg de bal uit een directe vrije trap keihard langs de verbouwereerde muur in de touwen en liet Henk Versteegen kansloos. Zo bleven de groenhemden serieus in de race voor de titel en vormen op deze manier voetballend een bedreiging voor de gedood verfde kampioenskandidaat Melderslo. Oh ja Harry, ik heb nog een spreuk voor jou: "Ouwe koeien moet je in de sloot laten!" Misschien iets voor op je kamertje?!?!? Maar wat Oscar betreft"SAND EROVER" Dat mag inderdaad gesteld worden na de verdiende 1-0 triomf op subtopper Lottum. Castenray startte overigens mat afgelopen zondag en stelde Lottum in de gelegenheid het initiatief te nemen. Zo moest Henk Versteegen zich onverschrokken op de voeten van een tegenstander storten, nadat een Lottummer op gelukkige wijze in balbezit was gekomen. Mede dankzij de flinke wind in de rug veroverde S.V.C, langzaam maar zeker een veldoverwichthetgeen bekroond werd door Frank Weys, die de Lottum-goalie verschalkte op aangeven van spits Oohn Versteegen. Na de thee probeerde Lot turn nu gesteund door de windde bakens te verzetten; maar de geconcentreerd op buitenspel spelende Castenray-achterhoede gooide regelmatig roet in het eten. Toch moest Henk Versteegen nogmaals met een tijgersprong redding brengen, terwijl Christjan Broere de bal een keer van de doellijn moest halen na een onoverzichtelijke situatie voor het S.V.C.-doel. En de Castenray-voorwaartsen hadden de spanning weg kunnen nemen, als ze in de counter met wat meer overleg te werk waren gegaan Door deze zege is S.V.C. theoretisch nog een paar puntjes verwijderd van het begeerde behoud van klasse. Een Klasse-prestatie dus! O S CAR 1 2 14.30 12.45 12.00 10.00 'J&tV'*'. - S.V.C. PRAKTISCH VEILIG

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12