L VB DAMESKOOR 9 4 april Dag voor alleenstaanden te Sevenum in Herberg "de Turfhoeve".' Thema is Alleen - reizen - uitgaan. Opgave voor 25 maart bij Nel Kuijpers tel.: 1725. Het begint om 9.30 uur 's morgens tot 16.00 uur 's middags. Programma ontvang je bij opgave. Bloemschikcursus - Groep 2 begint a.s. woensdag, 22 maart. Deze avond is in de kelder van "de Wis". Aanvang 20.00 uur. De volgende benodigdheden graag op deze avond meebrengen: scherp mesje - snoeischaar of allesknipper -- 3 schaaltjes Of bakjes verschillend van vorm - takjes van coniferen en heesters, zowel met en zonder blad, voldoende en meerdere soorten - enkele narcissen of andere voorjaarsbloemen uit de tuin. Oase, draad en andere benodigdheden zijn aanwezig. Hiervan kan tegen vergoeding van de kosten gebruik gemaakt worden. De kosten van deze cursus bedraagt f. 10,00. Bij de eerste les graag voldoen. 29 maart: Lezing over E.H.B.O. - Deze wordt door het Rode Kruis gegeven. Thema is: Ongelukken in en om het huis. De meeste ongelukken gebeuren op deze manier, dat is bekend. Iets waar we allemaal wel eens mee te maken hebben. Hopelijk natuurlijk niet, maar het gebeurt soms. Bij kinderen bejaarden enz., klein of groot, jong of oud het maakt niets uit. Dus een leerzame interessante avond. Je steekt er zeker wat van op. Aanvang 20.00 uur in "de Wis". 9 april Vlooienmarkt De "schoonmaak" is weer in aantocht, hebt u bruikbare spullen voor de vlooien markt bewaar ze dan. We komen ze rond 9 april bij u ophalen. Zijn er dames die ons graag willen meehelpen op zaterdag om alles te sorteren en klaar te zetten en op zondag te helpen met de verkoop en het ophalen. We hopen op uw steun "vele handen maken licht werk". Wanneer u ons wilt helpen geef dit dan even door- - aan een van de bestuursleden. Cursussen Er bestaat interesse voor de volgende cursussen: I. Make-up 2, Dans-cursus 3. Talen-cursus 4. Reanimatie 5. Origamie 6. Bak-cursus. 7. Kaligrafie 8. Bloemschikken 9. Handenarbeid 10. Klei-cursus II. Aerobic 12. Kinderkleding maken 1-3. Fotografie en film. Hebt u interesse in een van deze cursussen geef dit dan aan het bestuur door. Bij voldoende opgaves proberen wij de betreffende cursus te organiseren. Wielerspektakel 16 en 17 juni Afgelopen jaar was het,een gezellige,spannende avond. We hadden toen twee ploegen en 2 coachen, We waren zelfs nog in de finale. Zijn er dames die voor onze vereniging op de fiets willen stappen of als coach mee willen doen, geef dit dan door aan Diny Classens, tel.: 1427. "Fiets mee, vóór de L.V.B." ASPERGESTEKERS/STERS H. Kauffeld, Venrayseweg 136 tel.: 1336 Zaterdag avondmis zingen Donderdag repetitie om 19.45 uur OUD ÏJZER-AKTIE ZATERDAG 18 MAART OUD IJZER-AKTIE <5 "IA

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 10