JEUGDWERK De best verzorgde vakanties beginnen bij de Rabobank 8 Play-back show- Voor de play-back show die gehouden wordt op 11 maart a.s. kun je je nog opgeven t/ra zondag 5 maart a.s. bij Ine Theeuwen, tel.: 1812. Geef door welke groep en welk nummer je wilt play-backen. De generale repetitie zal zaterdagmorgen en middag gehouden worden. Geef ook door welke tijd jullie het beste uitkomt. Het belooft weer een gevarieerde avond te worden! Langlaufen Nog steeds geen sneeuw in de Ardennen, althans niet op het moment dat deze copy ingeleverd moest worden. Vanaf vrijdag zal bij cafe Hesen te lezen zijn of het wel of niet doorgaat. Zou het wel doorgaan dan vallen er een aantal personen af omdat we nu maar de beschikking hebben over een bus van 50-personen. Diegene die dan niet mee kunnen horen dit vrijdagavond. Zou het niet doorgaan dan ligt vanaf.zaterdag het inschrijfgeld a f.37,50 p.p. bij Ine Theeuwen, haal dit dan zo vlug mogelijk op, en dan maar hopen dat we volgend jaar wel sneeuw krijgen, Bestuursvergadering Maandag 6 maart bestuursvergadering bij Martien Duijkers, aanvang 20.00 uur. Rollebol De datum voor het Rollebol - gebeuren vindt dit jaar plaats op zaterdag 17 juni in Oostrum. 4-daagse vliegreis naar LOURDES In samenwerking met Holland International organiseert de Rabobank ook'dit jaar weer de 4-daagse vliegries naar Lourdes. - - Een unieke kans om Lourdes te zien, zonder lange reistijden! Reissom vanaf 545,= p.p. Er is een mogelijkheid om in Ver.lo op te stappen. De bus brengt u naar Brussel, vanwaar de reis naar Lourdes begint. Kosten voor de busreis: 45,= p.p. Er zijn vertrekdata in meijunijuli en september Folders zijn aar bij Rabobank Oirlo. r 'Graag tot ziens! gek! en goede raad 1 K K ST****- r f Rabobank Q

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 8