Verslag vergadering van 20 februari 1989 1Dorpsradenoverleg - De projectgroep verkeersveiligheid LVKK wil radarapparatuur aanschaffen voor snelheidscontrole, te betalen uit de subsidies die gemeenten ontvangen uit de zgn. 25%-actie. - In 1989 zullen in de kerkdorpen geen huurwoningen gebouwd worden. De gemeente is wel van plan in de kerkdorpen 24 premie A-woningen te bouwen. De dorpen; die hiervoor in aanmerking komen zijn Leunen, Castenray (4 woningen) en Ysselsteyn. Voor de jaren 1989, 1990, 1991 en 1992 zal het totale aantal te bouwen premie woningen respectievelijk 120, 75, 75 en 57 zijn. Verwacht mag worden dat deze terugloop doorwerkt naar de kerkdorpen. 2. Woningbouw Bij de woningbouwvereniging (huurwoningen) staan per 31.12,1988 24 woning zoekenden voor Castenray. ingeschreven, te verdelen in: 10 eengezinswoningen 1 kleine woning bejaardenwoningen (op korte termijn) 3 1 "6 (op langere termijn) 13 2 ,,9 In april a.s. actuele lijst opvragen. De mogelijk te bouwen premiewoningen komen aan de Horsterweg, langs de nieuwe huurwoningenj 3. Overlast honden J; Bewoners van de Past. Verheggenstraat/Leikeswei klagen over overlast van hondenuitwerpselenonder andere op het trapveld. Klachten natrekken en bekijken welke actie ondernomen moet -worden ter verbetering van de situatie, 4. Mededelingen - De gemeente wil in de komende jaarlijkse openbare dorpsraadvergadering informatie.verstrekken aan belangstellenden voor een aardgasaansluiting in het buitengebied. - Sr is overleg gaande tussen gemeente en provincie over te nemen snelheids maatregelen op de Horsterweg. De provincie wil de werkzaamheden meenemen in hetjaarlijks onderhoud., waardoor sprake zal zijn van een gefaseerde aanpak. Gemeente Venray maakt een plan van wat er moet gebeuren. Dorpsraad zal dit kunnen inzien. ."c - De onderhoudstoestand van wegen wordt bekeken door L. Künen en P. Keijsers. 5. Rondvraag - Nog niet bekend is of en welke bouwmogelijkheden er zijn op het terrein van de oude kleuterschool. - Foto-album 50 jaar parochie Castenray kan door inwoners worden ingezien. Hiertoe kontakt opnemen met een dorpsraadlid of iemand van het kerkbestuur. - Goal trapveld is kapot. Wordt door gemeente gerepareerd. - Rijdend postkantoor vertrekt per 01.03.1989* Bij P.T.T. informeren of. het niet mogelijk is de standplaatsen op mindere dagen per week te bezetten, zodat toch alle dorpen kunnen worden aangedaan. In elk geval wordt aangedrongen op een deugdelijk postzegexautomaat Voor deyyele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man;, vader, schoonvader en opa WIM GEERETS kv' zeggen wij u allen hartelijk dank Fam. Geerets-w'eijs Castenray, maart 1989 v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 5