JEUGDWERK TE KOOP L VB DAMESKOOR 1 1 Vossenjacht Met ruim 30 deelnemers gingen we toch maar met de auto naar Venray, waar in het centrum toch wel opvallend geklede mensen rondliepen of zaten. Ora ze te vinden was dan natuurlijk ook niet zo moeilijk want de meeste groepen hebben de vossen toch wel gevonden. Na de heerlijk warme soep en voor sommige een prijsje, gingen we huiswaarts. Deelnemers, vossen en andere medewerkers, bedankt voor de fijne middag en tot de volgende keer. Langlaufen Diegene die zich opgegeven hebben voor het langlaufen en zondag 5 maart niet mee kunnen, willen die zich zo vlug mogelijk afmelden bij Ine Theeuwen. Play-back show - Verschillende groepen zijn al druk aan het oefenen. Zodra je weet welke groep en welk nummer je play-backt geef dit dan door aan Ine Theeuwen, tel.: 1812. De generale repetitie is op zaterdag 11 maart, voor en na de middag. Geef bij opgave ook door welk tijdstip voor jullie het beste uitkomt. Het nummer dat je doet mag niet langer duren dan 6 minuten. halfvrijstaand woonhuis met garage, kelder, grote tuin en hobbyweide perc.opp. 2700 m2 Horsterweg 36, tel.: 1477 Medebouwer gevraagd voor 2 onder 1 kapwoning tel.: 1495 Langlaufen Het langlaufen gaat definitief niet door. 8 Maart verkeersles Nottelman Op woensdag 8 maart verzorgt Nottelman een avond verkeersles. Iedereen kan dan zijn theorie-kennis testen, door "een theorie rijexamen" af te leggen. Ben je benieuwd hoe jouw theorie-kennis is, kom dan 's avonds naar "de Wis". Aanvang van deze avond 20.00 uur. Zaterdag avondmis zingen Donderdag repetitie 19-45 uur. 6 t* t a- t/ 3 C"' -- - ,..r: ZATERDAG 25 FEBRUAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 11