Mensen die nog earnavalskranten willen kopen, dit kan nog in cafe Hesen. •fi.v.C.-senioren 11 Uitslagen Castenray 1 - Kronenberg 1 Castenray 2 - Holthees 2 Wanssum 4 - Castenray 3 Venray 9 - Castenray 5 Programma vriendschappelijk Wo. 08-02: Meerlo 1 - Castenray 1 aanvang: 19-30 1 - 1 2-4 2-3 afgelast Wanssum 4 - Castenray 3 Wonderen zullen best de wereld uit zijn, maar wonderbaarlijk qing het allemaal wel afgelopen zondag. Het begon al met het weer. De wereld leek piotse! te zijn geworden. Een dikke mist leak voetballen onmogelijk te maken. De scheidsrechter, die kort voor de geplande aan vang uit zijn bod werd gebeld, liet het aan ons over of we wilden voetballen of niet. ,onnnnon Onqeveer een half uur te laat werd er toch begonnen. Waar ondergetekende reeds voor gewaarschuwd had, werd op het veld al snel bewaarheid. Een fel spelend Wanssum liex: ons aanvankelijk niet in ons spel komen. Een zeer geconsentreerd keepende Wien hield zijn doel echter schoon en na 20 minuten kregen ook wij enkele zeer goede kansen. Zo belandde een schitterend schot van Jan Arts niet in maar op de kruising. Een zeer dubieuze beslissing van de scheidsrechter de wedstrijd plotseling een voor ons ongunstige wending te geven. Hij meende in een correcte opruiming van onze doelman een strafschop te moeten zien. Ondanks het feit dat hij al snel liet merken dat hij zelf ook niet gelukkig was met zijn öeslissin.3 ging de bal op de stip. De Wanssum-aanvoerder liet .ich deze kans niet ontnemen en scoorde beheerst. Tot de rust bleef deze stand Ti jdenlTde^ang naar het kleedlokaal werd door Toon Heidens druk "commercieel*' overleg gepleegd met de scheidsrechter Pas later bleek het effect van dit overleg. Ha rust waren wij over het algemeen de betere ploeg maar het was wederom Wanssum dat via een goed uitgevoerde uitvai a u scoorde. De wedstrijd leek verloren. Toen echter een paar minuten later Leo Steeghs na een prima voorzet van Rod rassen er 2-1 van maakte, kregen we weer hoop. 20 Minuten voor tij qebeurde het waarop we reeds gewacht hadden. Jan Arts zette aan voor een solo maar struikelde juist binnen het stra-rscnopgebiec over een combinatie van: glad veld, eigen benen en een beetje tegenstander. Ook nu bleef het fluitsignaal niet uit. Onder protest van alles wat Wanssum was ging de bal op de oekenau -r-ip. Leo oteeqns voelde zich sterk genoeg om ae strafsenop te nemen en had gelijk. Zeer beheerst bracht hij de stand op 2a. We roken de overwinning maar dat leek er niet in te zitten tocaat voorstopper Jan Houwen zich er mee ging bemoeien. Tot zijn eigen verbazing stond hij plotseling alleen voor de Wanssum doelman en alsof het de gewoonste zaak van de wereld was, plaatste hu e bal in de uiterste hoek van het doel. x Een zwaar bevochte maar verdiende overwinning was een feit. J. R.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 12