AKT I E SgZINSBIJDRAGE 1989 Onze kerk behouden voor nu en later Geachte Parochieanen, Zoals gebruikelijk organiseren de "gezameligke kerken in Nederland de aktie gezinsbijdrage in de maand januari. Zo ook doen wij dit in onze eigen parochie om U w financiële steun voor onze eigen kerk te vragen. In 1988 hebben we U, vanwege de grote kosten aan onderhoud, gevraagd iets extra's te willen geven. Dat U dit ook daadwerkelijk heeft gedaan is gebleken uit de totale opbrengst n.l. ruim 33.000, 3.000,qieer als in 1987. Onze hartelijke dank hier voor. Dit betekent dat wij er met z'n allen iets voor over hebben om ons kerkgebouw in een goede staat te behouden voor nu en later. In het jaar 1988 werden aan ons kerkgebouw de volgende werkzaamheden uitgevoerd vernieuwing zoldervloer waarop de klokken rusten 8394, vernieuwing van de klokkenstoel plus reparatie aan klokken zelf en het mechanisch gedeelte hiervan totaal 17.000, Reparaties aan dak en dakgoten totaal 7.650, Alles bij elkaar dus ruim 33.000,waarop is of nog zal worden ontvangen aan subsidies 23,000, In 1989 zullen nog de volgende werkzaamheden moeten worden uitgevoerd: groot onderhoud orgel kosten 18.000,-en bokt orb ehan.de ling houtwerk kerk kosten 9.000, Helaas kan op het onderhoud van het orgel geen subsidie worden verkregen aangezien dit geen monument betreft. We zullen deze kosten zelf moeten opbrengen. Onder het motto de kerk behouden voor nu en later n vragen wij Uw- steun om genoemde kosten te kunnen betalen. Met hetzelfde bedrag als. vorig jaar zouden wij zeer tevreden zijn. Helaas moeten wij dit beroep op U doen, maar we weten ook waarvoor we het doen, n.l, ons kerkgebouw in goede staat behouden, hetgeen in het belang is van heel onze gemeenschap. Het zal U duidelijk zijn dat deze kosten niet alleen gedragen kunnen worden door hen die regelmatig onze kerk bezoeken. Het is een zaak van ons allemaal. De komende dagen zal U de bekende enveloppe weer worden overhandigd welke daarna weer bij U zal worden opgehaald. De bijgesloten bankopdracht bestaat uit drie delen waarvan U het laatste deel kunt behouden. U kunt echter ook Uw eigen opïïracïïtformulier gebruiken. Wij zeggen U reeds nu dank voor Uw medewerking en steun, gegeven aan onze eigen kerk. Het Kerkbestuur. "hetzelfde bedrag dit jaar Als dat zou kunnenbedankt 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1989 | | pagina 2